HydraFacial® – рецепт краси та молодості вашої шкіри! | Доктор Аліса Онопко

Не всім відомо, що коли косметолог каже «молода шкіра», він має на увазі вік до 25 років. Почувши подібну інформацію, можна образитися і піти до іншого косметолога (більш доброго та розумного). А можна взяти її на озброєння і додати до свого «раціону краси» програми омолодження, які підійдуть для вашого віку і типу шкіри. Наприклад, салонні процедури з використанням професійних апаратів для омолодження обличчя.

Фізіологія старіння шкіри

Рубіж у 25 років не випадковий. Після досягнення цього віку відбувається уповільнення всіх фізіологічних процесів в організмі, і починаються вікові зміни, результат яких, перш за все, відбивається на стані шкіри. Безперечно, кожен окремий випадок індивідуальний і процеси старіння шкіри – не виняток.

Физиология старения кожи

Але найчастіше помітити появу зморшок можна вже після 25 років. Це можуть бути дрібні промінчики навколо очей – так звані «гусячі лапки», поява носогубних складок, або перші зморшки на лобі – «зморшки горделивих».

Усе це наслідки активної міміки, впливу зовнішніх факторів і способу життя. Існує правило, яке стосується кожного: незалежно від того, наскільки ви емоційні і який спосіб життя ведете, рано чи пізно ви зіткнетеся з проблемою зморшок, підготуватися до вирішення якої краще заздалегідь.

Як позбутися зморшок: сучасні косметологічні методики

Існує безліч способів боротьби зі зморшками:

  • ін’єкційні методики, наприклад, використання ботокса або філерів (препаратів на основі гіалуронової кислоти);
  • використання мезониток (тредліфтінг) для створення спеціального «каркаса», навколо якого організм утворює колаген;
  • хірургічні втручання.

Усі перераховані вище методики дають певний видимий результат. Але чи варто вдаватися до таких радикальних заходів, якщо, перейнявшись проблемою заздалегідь, її можна вирішити без травмування шкіри?

Інноваційний метод апаратної косметології HydraFacial®

Таким рішенням може стати догляд за допомогою косметологічного апарату для обличчя HydraFacial®.

Класичний протокол процедури (очищення шкіри за допомогою запатентованих одноразових насадок HydroPeel®, кислотний пілінг, екстракція, зволоження) доповнюється спеціальним бустером DermaBuilder™, в складі якого унікальна комбінація пептидів, кожен з яких діє на певні причини утворення зморшок.

dermabuilder_fb

DermaBuilder™ – безпечна альтернатива ін’єкціям ботулотоксину. Серед переваг цього бустера – відсутність звикання. А ще бустер містить ремоделюючі білки, які суттєво покращують стан шкіри.

Таким чином, розширивши звичний протокол процедури HydraFacial® бустером DermaBuilder™, ви зможете не тільки отримати красиву і доглянуту шкіру, але й омолодити її!

Найбільша ефективність досягається при проходженні курсу процедур (від п’яти процедур) і використання сироватки DermaBuilder ™ Daily для домашнього догляду.

Процедура на апараті для салонів краси HydraFacial® допоможе вам зберегти молодість і красу шкіри!

Аліса Онопко, косметолог-методист компанії Spaland International

Косметологічні апарати    »    Новини    »    HydraFacial® - рецепт краси та молодості вашої шкіри! | Доктор Аліса Онопко
, , ,
Попередній запис
Які б’юті-процедури зробити перед Новим Роком | Інтернет-проект Buro 24/7
Наступний запис
HydraFacial®: Клінічні результати | Д.м.н Володимир Цепколенко (Інститут “Віртус”)
Меню