Відгуки

Моє знайомство з HydraFacial® | Блог B. Jones Style (США)

Авторка популярного блогу B. Jones Style Бет Джонс розповіла своїм читачам про першу в її житті процедуру HydraFacial®. Fashion- та lifestyle-блогер з Каліфорнії пройшла сеанс оздоровлюючого догляду у відомій клініці пластичної хірургії Сosmeticare.

День народження - привід виглядати на всі 100%

Напередодні свята, а особливо – перед Днем народження, завжди хочеться виглядати шикарно. Але яка процедура дасть гарантований ефект без періоду реабілітації?
Звичайно ж – HydraFacial®!

HydraFacial MD Tower
Якщо ви бачили мій відео-блог, присвячений святкуванню Дня народження, ви вже знаєте, наскільки це свято важливе для мене! Незважаючи на те, що я стаю на 1 рік старше, в цей день я хочу виглядати на всі 100%. Тому витрачаю чимало часу на підготовку.

Комплексний догляд за шкірою обличчя №1

Я неодноразово чула, що HydraFacial®- це найкраща процедура, щоб освіжити шкіру і зробити її більш сяючою.

Повна рішучості і в передчутті змін перед своїм 36 днем народження, я ступила на поріг Сosmeticare Medspa. І не розчарувалася!

Процедура HydraFacial отзывы
Одна з важливих складових процедури – це ексфоліація, яка поєднується з глибоким очищенням шкіри. За допомогою маніпули і спеціальних насадок косметолог-естетист Ліза м’яко відкрила пори і очистила верхній шар шкіри від мертвих клітин. Потім, на етапі екстракції, вона змінила насадку і дуже акуратно очистила забруднені пори.

Процедура HydraFacial MD®
Врешті решт, після того як Ліза закінчила етапи процедури з використанням різних насадок, вона нанесла на шкіру спеціальну сироватку, до складу якої входять антиоксиданти і колаген. Завдяки цій унікальній формулі шкіра стала ще більш гладкою, м’якою і зволоженою. І … подивіться на результати … вони вражають!

HydraFacial®: Фото до і після

Пігментація зменшилася і шкіра розгладилася. Чесно кажучи, я відчула, що моя шкіра СЯЄ, а я виглядаю трохи молодшою, ніж до процедури.
Я дуже рекомендую записуватися на цю процедуру перед особливими днями або для того, щоб просто себе побалувати!

До и после HydraFacial
Оригінальна публікація

Косметологічні апарати    »    Новини    »    Моє знайомство з HydraFacial® | Блог B. Jones Style (США)
, ,
Попередній запис
Відгуки блогерів: Патриція Кіхоро (Кенія)
Наступний запис
HydraFacial®: мій досвід | Блог Крістін Ендрю (США)
Меню