Експерти

Догляд за шкірою під час вагітності. Думка експерта

Вагітність – це один з найприємніших моментів у житті жінки. Однак існує безліч побоювань і застережень щодо догляду за шкірою в цей прекрасний період. Сьогодні своїми рекомендаціями поділиться Оксана Самотос – лікар косметолог «Центру лазерної епіляції і косметології Mediostar».

Вагітність і косметологія

Оксана, чи не найкраще може відповісти на усі запитання, які хвилюють майбутніх матерів. Адже, вже через декілька тижнів очікує на появу своєї вже другої дитини. Однак “особливий” стан Оксани аж ніяк не вплинув на її роботу, а тим паче на догляд за своєю шкірою.

“Більшість лікарів, косметологів “побоюються” майбутніх мам, або ставляться до них з неабиякою обережністю, оскільки всім відомо, що організм жінки в цей період більш схильний до нестандартних реакцій навіть на звичні засоби, що використовувались до “цікавого стану”. В зв’язку з цим велика кількість апаратів і засобів для вагітних, на сьогоднішній день, не досліджена.

Варто зазначити, що найбільш несприятливим для проведення процедур є І-й триместр вагітності, коли формуються всі органи малюка, однак саме в цей час і проводиться більшість косметологічних процедур – по простій причині – незнання жінки про свій “особливий стан”.

HydraFacial беременность

Косметологічні процедури під час вагітності: що можна і що не можна

Отже, на що ж варто звернути увагу?

  • Креми і весь домашній догляд – на них покладається основне завдання щодо підтримання красивого зовнішнього вигляду шкіри в період вагітності. Основне, на що варто звернути увагу – це наявність ретинолу та його похідних, оскільки він легко може проникнути в системний кровообіг, потім через плаценту і нашкодити малюку.
  •  Чистки і пілінги – мануальні, атравматичні процедури видалення камедонів в поєднанні з легкими поверхневими (ензимними) чи фізичними (алмазна мікродермабразія) пілінгами не нашкодять навіть в І-му триместрі, якщо не знижений поріг чутливості і клієнтка переносить процедуру легко.
  • Поверхнево-серединні, серединні, хімічні і ретинолові пілінги не застосовують під час всього періоду вагітності. Ультразвукова чистка протипоказана, як і будь-яка інша фізіотерапевтична процедура.
  • Усі фізіотерапевтичні, лазерні процедури строго протипоказані вагітним, оскільки їх безпечність в даному випадку ніхто не вивчав.
  •  Ін’єкційні процедури – “без коментарів” 😉 Тут всім зрозуміло, що під час вагітності про це потрібно забути;

HydraFacial® без пілінгу - ідеальна процедура для вагітних

Хочу зазначити, що вже на етапі планування вагітності, варто розпочати підготовку і на косметологічному рівні, щоб наступні 9 місяців Ваше обличчя залишалось бездоганним. Щодо спеціальних доглядів то звичайно, що до цієї групи належать зволожуючі процедури з використанням альгінатних масок (завдяки їхньому лімфодренажному ефекту зникне набряклість обличчя), догляди, дія яких спрямована на профілактику і зменшення пігментоутверення, а також масажі, які допоможуть підтримати елестачність тонус шкіри максимально довго.

HydraFacial беременность
Особисто я, як до вагітності, так і зараз найбільше люблю HydraFacial® – це абсолютно атравматична чистка обличчя, яка ідеально зволожує та живить шкіру. Тож, дорогі матусі, беріжіть себе, але і не забуваєте, що вагітність – це не хвороба, це неймовірний період у житті, тож дбайте про себе і любіть себе як до вагітності так і після неї

(Процедура призначається строго на розсуд лікаря. Тут важливо не забувати, що з протоколу обов’язково потрібно виключити етап пілінгу. – Прим. ред.)

Тому, дорогі матусі, бережіть себе, але і не забуваєте, що вагітність – це не хвороба, це неймовірний період в житті, тому дбайте про себе і любіть себе як до вагітності, так і після неї.

Ольга Самотос Медиостар

Оксана Самотос,
лікар косметолог «Центру лазерної епіляції і косметології Mediostar»

Косметологічні апарати    »    Новини    »    Догляд за шкірою під час вагітності. Думка експерта
,
Попередній запис
5 топ-причин спробувати HydraFacial®
Наступний запис
На шляху до ідеальної шкіри | Styler
Меню