Відгуки

HydraFacial®: мій досвід | Блог Крістін Ендрю (США)

Коли ти мама трьох непосид, кохана дружина, бізнес-леді та модний блогер, часу на догляд за шкірою залишається не так багато. Якщо при цьому твоя шкіра чутлива, кількість опцій, які підійдуть саме тобі стає ще меншою! Добре, що є HydraFacial®! Пропонуємо вашій увазі переклад замітки з блогу HELLO FASHION, який веде Крістін Ендрю (Christine Andrew).

Діагноз: зневоднена шкіра, дрібні зморшки

Всім гарного дня 🙂

Останні два тижні були насичені подіями. Спочатку тиждень моди, потім – коротка поїздка до Каліфорнії, а ще – вечірка, присвячена річниці шлюбу.
Крім того, тут, в Юті досить сухий клімат, що сильно впиває на стан моєї шкіри.

А ще, через велике завантаження я забуваю пити достатню кількість води. Мій організм зневоднюється, неглибокі зморшки стають більш помітними, а на губах можуть з’являтися дрібні тріщини.

Я завжди намагалася знайти способи, щоб зберегти молодість і зволоженість своєї шкіри.

Одна з моїх подруг розповіла мені про HydraFacial® і, звичайно ж, я захотіла спробувати!

Лікування: HydraFacial® - ідеальний вибір для чутливої шкіри

Але є один нюанс: за останній рік я набула поганого досвіду проведення процедур для обличчя. І я буквально витратила довгі місяці на те, щоб позбутися наслідків невдалих експериментів.

У мене досить чутлива шкіра, про що я з жалем дізналася після процедури з використанням лазера.

Звичайно ж, попередній досвід змусив мене добряче понервувати перед тим, як спробувати нову процедуру, але той факт, що після HydraFacial® немає періоду відновлення підкупив мене!

Результат: чиста і свіжа шкіра, зменшення зморшок

Дивлячись на результати і порівнюючи свою шкіру «до» і «після», я перебуваю в захваті! Моя шкіра дуже чутлива, тому одразу після процедури і впродовж 4-х годин зберігалося невелике почервоніння (його скоріше за все можна було перекрити макіяжем, але я хотіла зберегти ті неймовірну свіжість і чистоту, що з’явилися після процедури).

Я відчула різницю одразу ж: шкіра стала більш гладкою, особливо навколо носа. Дрібні зморшки навколо рота помітно змешилися, а обличчя в цілому було дуже свіжим!
За словами косметолога, найкращий результат досягається через 24 години після процедури.

Мой опыт HydraFacialОдразу після процедури шкіра трохи почервоніла, це помітно по моїх щоках, але стала неймовірно гладкою!

Мой опыт HydraFacial24 години по тому. Моя шкіра така ніжна! Пори біля носа стали менш помітними!

Приємно знайти улюблені процедури, які я можу впевнено рекомендувати читачам свого блогу! Цей догляд просто чудовий! Ти отримуєш свіжий вигляд без голок і філерів. І, до того ж, після процедури ви зможете побачити все, що було ексфолійовано з вашої шкіри! У моїй «колбі» була каламутна жовтувата рідина, в якій явно проглядалися частинки омертвілої шкіри.

Оригінальна публікація: www.hellofashionblog.com

Косметологічні апарати    »    Новини    »    HydraFacial®: мій досвід | Блог Крістін Ендрю (США)
, ,
Попередній запис
Моє знайомство з HydraFacial® | Блог B. Jones Style (США)
Наступний запис
Зволожуючі апаратні процедури для обличчя: тест Woman’s Day
Меню