Відгуки

Що говорять про процедуру HydraFacial® клієнти салонів краси?

При виборі косметологічного апарату важливо уважно вивчити відгуки клієнтів про процедури. Адже саме від відвідувачів салону, в першу чергу, залежить рентабельність обраного обладнання. Якщо йдеться про HydraFacial® – відшукати правдиві відгуки нескладно, в інтернеті їх безліч. Сьогодні пропонуємо ознайомитись з враженнями від процедури, якими поділилася клієнтка київського салону краси БелФам.

Процедура Hydrafacial®: відгук клієнта

Близько року тому соціальні мережі наповнилися захопленими відгуками про процедуру Hydrafacial®, яка за описом і відгуками здається просто ідеальною. Її активно тестували і нахвалювали знаменитості, зірки інстаграм і  косметологи. Власне, останнім я найменше схильна була довіряти. І зовсім не тому, що вони можуть написати неправду. Просто рекламу ще ніхто не скасовував і, думаю, кожен з нас хто більш менш часто відвідує салони краси, мав негативний досвід коли розкривається справжній стан справ при відвідуванні фахівця. Власне, тому я вирішила написати детальний огляд про процедуру, фахівці і важливих моментах на які варто звернути увагу.

До того ж мені б самій хотілося знайти схожий відгук, коли я міркувала, потрібна мені ця процедура чи ні, тому я сподіваюся, що мій досвід буде вам корисний.

Отзыв клиента о процедуре HydraFacial

Гідропілінг Хайдрафешл: що це?

Виробник запевняє, що HydraFacial® – це улюблена процедура голлівудських зірок, революційна методика, що має безліч патентів, неодноразово найкращий апарат року в США і так далі. За фактом, HydraFacial® – це вакуумна чистка на спеціальному апараті з використанням спеціальних сироваток і ВАЖЛИВО! ОДНОРАЗОВИХ насадок, яка, окрім якісного очищення, глибоко зволожує, має лімфодренажний ефект і помітно тонізує шкіру.

У салоні мені запропонували різні варіанти процедури, від експрес догляду до ритуалів для особливого випадку «Вихід у світ» і улюбленої процедури голівудських зірок «Червона доріжка». Я вирішила почати з базової, на мою думку (а також і на думку косметолога) процедури, – «чистки обличчя». Ця процедура складається з декількох етапів, серед яких очищення, ексфоліація, екстракція і гідратація.

Всі насадки, які використовуються під час процедури, одноразові, стерильні і відкриваються при вас. Незважаючи на досить активний вакуум (підбирається індивідуально за типом шкіри) відчуття приємні і абсолютно безболісні.


Відео Brickell Cosmetic Center (Флорида, США)

Результати, враження і рекомендації клієнта

Чистка HydraFacial триває приблизно півгодини. Якщо пори сильно забиті, то рекомендується пройти курс з 3-6 процедур один раз в тиждень. Ефект після процедури видно неозброєним оком – шкіра дуже гладка, ідеально зволожена, жодних чорних крапок і розширених пор. Після чистки не рекомендується фарбуватися, але з цим у вас однозначно не виникне проблем, адже шкіра виглядає просто приголомшливо і буквально сяє.

Важливо, що процедура не викликає звикання, шкіра після неї на починає виробляти в три рази більше шкірного сала, а пори не забиваються швидше, але ви стовідсотково звикнете до того, що шкіра ідеально чиста, і через кілька тижнів процедуру захочеться повторити.

Отзыв клиента о процедуре HydraFacial 2

У плані вибору салону, косметолога і будь-яких маніпуляцій зі своїм обличчям я – складний клієнт. Я буду довго вивчати сайт, шукати відгуки, поставлю купу питань адміністратору, буду довго роздумувати і відмовлюся, якщо відчую, що фахівець «не моя людина», навіть якщо причепитися об’єктивно ні до чого. В даному випадку я не розчарувалася, навпаки – тільки переконалася в правильності зробленого мною вибору після кількох наступних експериментів.

Я встигла зробити процедуру в іншому салоні: тут процедура, яка не виглядає такою, що вимагає суперкваліфікації майстра, коштувала дешевше. На жаль, тепер я знаю, що і таку чудову процедуру може зіпсувати неграмотний косметолог. Дуже акуратно вибирайте майстра. Звертайте увагу, чи використовує він одноразові насадки (відкриваються виключно при вас), а також на стаж роботи фахівця і конкретно досвід використання апарату HydraFacial®.

Оригінальная публікація: www.belfam.com.ua

Косметологічні апарати    »    Новини    »    Що говорять про процедуру HydraFacial® клієнти салонів краси?
,
Попередній запис
Зволожуючі апаратні процедури для обличчя: тест Woman’s Day
Наступний запис
Секрети краси Ольги Бузової: ще одна знаменитість вибирає гідропілінг
Меню