Відгуки, Преса

Особистий досвід Fashion Time: тестуємо процедуру для обличчя HydraFacial®

Процедура для шкіри обличчя HydraFacial® одна з найпопулярніших. Наш редактор вирішив відправитися в центр здоров’я та краси «Золотий Мандарин» і дізнатися, чому її так люблять косметологи і клієнти, і для кого така процедура призначена.

Сезон холодів і опалення не міг ні відбитися на стані моєї шкіри, тому у мене вона виглядала збезводненої і тьмяною. При цьому у мене ще проблемна шкіра і їй також потрібно додаткові процедури догляду.

Глибока чистка та зволоження без будь-яких болісних відчуттів

Фролова Наталья АлексеевнаЗ лікарем-дерматологом Наталією Олексіївною Фроловою ми визначили, що процедура HydraFacial® – одна з найбільш безпечних і комфортних для мене. Ранніше про процедуру я не раз чула неймовірні відгуки від своїх подруг, але невідома назва завжди мене зупиняла біля дверей косметолога, і я вибирала звичайну механічну чистку.

Розпитавши Наталію Олексіївну, я дізналася, що процедура хороша тим, що вона одночасно забезпечує глибоку чистку і зволоження без будь-яких хворобливих відчуттів.

Етапи процедури для шкіри обличчя Хайдрафешл

Сама процедура складалася з декількох етапів. Спочатку моє обличчя очистили і зробили ексфоліцію, а точніше видалили старі ороговілі клітини. Потім, як і в звичайній чищенні, наносять легкий пілінг, який розкриває пори для подальшого очищення. Після, лікар бере одноразові насадки (що, до речі, дуже безпечно), за допомогою яких видаляються забруднення вакуумом. Відчуття незвичні, немов по твоєму обличчю проводять маленьким пилососом, який весь бруд всмоктує в себе. Це зовсім не боляче, іноді навіть приємно.

Наступний етап – насичення шкіри пептидами і гіалуроновою кислотою. Такий склад допомагає швидко і ефективно збагатити шкіру і надати їй свіжий вигляд.

Завершальний етап – мій найулюбленіший – світлотерапія. Тобі дають захисні окуляри і ти лежиш під впливом червоного світла. Відчуття ніби ти опинився влітку на пляжі і загоряєш без парасольки. Мені навіть не хотілося, щоб цей етап закінчувався, мабуть моєму організму явно не вистачає сонячних променів.

Обличчя стало свіжим, а шкіра чистою

Після чого мені зробили легкий масаж обличчя і завдали доглядає засіб.

Відразу після процедури я підійшла до дзеркала в надії побачити червоне обличчя, але я не помітила ніяких почервоніння і нерівностей. Мені не вірилося, що після процедури я змогла спокійно вийти на вулицю без макіяжу, не приховуючи своє обличчя від перехожих (як це зазвичай відбувалося після звичайної чистки).

Я звернула увагу, що особа стало свіжим, з’явився здоровий блиск. Бонусом стала чиста шкіра, на яку навіть не хотілося наносити тональний засіб. Я впевнена, що тепер HydraFacial® в списку моїх улюблених процедур.

Оригінальна публікація: www.fashiontime.ru

Косметологическое оборудование    »    Блог    »    Личный опыт Fashion Time: тестируем процедуру для лица HydraFacial®
,
Попередній запис
Секрети краси Ольги Бузової: ще одна знаменитість вибирає гідропілінг
Наступний запис
На шляху до ідеальної шкіри | Styler
Меню