Відгуки

ЯК ЯБЛУЧКО! | процедура HydraFacial

Б’юті-експерт Олена Жовнір розповіла, чому їй сподобалася процедура HydraFacial, як вона проходить та які блискучі результати можна отримати завдяки цього догляду за шкірою!

Ось стільки разів чула про цю процедуру .. А спробувала тільки зараз! Напевно я чекала саме відкриття нового центру краси HEADLINERS.

Олена Жовнір

Процедура HydraFacial

Процедура HydraFacial

Процедура HydraFacial – це абсолютно приголомшлива американська технологія відновлення шкіри. Чи потрібно оновлювати, я навіть не питаю. Потрібно!  Шкіра повинна сяяти. А сяяти вона буде тільки в тому випадку, якщо:

а) вона добре очищена від ороговілих клітин – старі клітини пухкі і  погано відбивають світло, через що шкіра виглядає тьмяною;
б) вона добре очищена від ороговілих клітин – тільки так косметичні продукти зможуть проникнути глибоко в шкіру;
в) добре і глибоко зволожена, – тоді всі процеси в шкірі проходять правильно, вона швидко оновлюється і виглядає здоровою і молодою.

HydraFacial дозволяє поєднати процес глибокого очищення шкіри із зволоженням і омолодженням

Процедура HydraFacial
Процедура HydraFacial

Так ось, HydraFacial завдяки спеціальним насадкам і набору активних сироваток дозволяє поєднати процес глибокого очищення шкіри з зволоженням і омолодженням. YES! Голлівуд нам в приклад!

Спеціальні одноразові насадки поставляють потрібну сироватку на шкіру, створюють завихрення вакууму і прибирають все зайве. Поверхня насадок має вигляд спіралі. Сироватки, що подаються через наконечник, розпушують і видаляють верхній роговий шар, тим самим оновлюючи і очищаючи шкіру. Максимальний рівень антисептики забезпечується тим, що насадки одноразові.

Апарат оснащений потужною вакуумною системою, яка покликана глибоко очищати пори і усувати ороговілі клітини . Жодного дискомфорту! Відчуття супер! Тобто сироватка подається на шкіру, робить свою справу, а все зайве вакуумом забирається геть!

П’ять етапів було у мене (вони, як і сироватки, можуть варіюватися в залежності від потреб шкіри). Всього в апараті закладено шість програм, покликаних боротися з різними вадами шкіри. Я недавно була у відпустці, тому мала боротися з наслідками інсоляції, і косметолог вибрала для мене програму проти пігментації. До речі, від цієї проблеми потерпає 60% жінок, якщо вірити статистиці.

эксфолиация VORTEX-EXFOLIATION

Отже, спочатку обличчя очищається . Демакіяж, а потім, ексфоліація VORTEX-EXFOLIATION – видалення ороговілих клітин за допомогою сироватки Activ-4 .

Потім – кислотний пілінг – VORTEX-PEEL . Пори очищуються від забруднень кислотним пілінгом GlySal – складом, який містить гліколеву і саліцилову кислоти.

Экстракция
Экстракция

Екстракція – ще більш глибоке очищення за допомогою сироватки Beta-HD .
Тепер, коли шкіра глибоко очищена й підготовлена, настає черга сироватки, яка бореться з пігментацією.

Але, можна вибрати інші сироватки, дивлячись, що шкірі потрібно.

ГидратацияГідратація – етап зволоження, живлення і захисту шкіри антиоксидантами, пептидами і гіалуроновою кислотою.

На завершення процедури в хід йде спеціальна насадка для світлотерапії. Червоний колір заспокоює шкіру, синій – стимулює. Взагалі свототерапія чудово впливає на стан шкіри .

Усе! Тепер захисний крем з SPF.

светотерапия
светотерапия

Процедура підходить для чоловіків і жінок з будь-яким типом шкіри

Потрібно, звичайно ж, пройти курс процедур для стійкого ефекту. Процедура абсолютно фізіологічна і комфортна , підходить для чоловіків і жінок з будь-яким типом шкіри, в тому числі з дуже тонкою і чутливою.

Але! Уже після ПЕРШОЇ процедури ефект такий, що чоловіки навіть на вулиці починають робити компліменти! Прийшла додому – чоловік сказав: Що у тебе з шкірою? Вона як яблучко … А! Давно ви чули такий комплімент?

косметологические аппаратыВибрати можна кілька варіантів процедур на косметологічному апараті HydraFacial:

  • Це може бути експрес-догляд , коли потрібно освіжити обличчя, глибоко очистити шкіру і зволожити її.
  • Прекрасно справляється апарат з терапією акне . Є програми, ефективні для жирної, щільної пористої шкіри.
  • Ці догляди можна прирівняти до біоревіталізації , тільки без уколів. Завдяки унікальній комбінації очищення і насичення шкіри сироватками з пептидами, гіалуроновою кислотою, антиоксидантами або вітамінами ми отримуємо виражений омолоджуючий ефект.
  • Підійде процедура навіть самої чутливої, схильної до куперозу шкіри, адже вплив дуже легкий, а спеціальні сироватки знижують чутливість та зміцнюють судинні стінки.

Загалом, я тепер фанат HydraFacial!

Оригінальна публікація: www.helenlook.com

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    ЯК ЯБЛУЧКО! | процедура HydraFacial
,
Попередній запис
Редакція тестує: процедура вакуумного очищення HydraFacial®
Наступний запис
План дій: найкращі салонні процедури за версією Harper’s Bazaar
Меню