Відгуки

ЯК ЯБЛУЧКО! | процедура HydraFacial®

Б’юті-експерт Олена Жовнір розповіла, чому їй сподобалася процедура HydraFacial®, як вона проходить та які блискучі результати можна отримати завдяки цього догляду за шкірою!

Ось стільки разів чула про цю процедуру .. А спробувала тільки зараз! Напевно я чекала саме відкриття нового центру краси HEADLINERS.

Олена Жовнір

Процедура HydraFacial®

Процедура HydraFacial

Процедура HydraFacial® – це абсолютно приголомшлива американська технологія відновлення шкіри. Чи потрібно оновлювати, я навіть не питаю. Потрібно!  Шкіра повинна сяяти. А сяяти вона буде тільки в тому випадку, якщо:

а) вона добре очищена від ороговілих клітин – старі клітини пухкі і  погано відбивають світло, через що шкіра виглядає тьмяною;
б) вона добре очищена від ороговілих клітин – тільки так косметичні продукти зможуть проникнути глибоко в шкіру;
в) добре і глибоко зволожена, – тоді всі процеси в шкірі проходять правильно, вона швидко оновлюється і виглядає здоровою і молодою.

HydraFacial® дозволяє поєднати процес глибокого очищення шкіри із зволоженням і омолодженням

Процедура HydraFacial
Процедура HydraFacial

Так ось, HydraFacial® завдяки спеціальним насадкам і набору активних сироваток дозволяє поєднати процес глибокого очищення шкіри з зволоженням і омолодженням. YES! Голлівуд нам в приклад!

Спеціальні одноразові насадки поставляють потрібну сироватку на шкіру, створюють завихрення вакууму і прибирають все зайве. Поверхня насадок має вигляд спіралі. Сироватки, що подаються через наконечник, розпушують і видаляють верхній роговий шар, тим самим оновлюючи і очищаючи шкіру. Максимальний рівень антисептики забезпечується тим, що насадки одноразові.

Апарат оснащений потужною вакуумною системою, яка покликана глибоко очищати пори і усувати ороговілі клітини . Жодного дискомфорту! Відчуття супер! Тобто сироватка подається на шкіру, робить свою справу, а все зайве вакуумом забирається геть!

П’ять етапів було у мене (вони, як і сироватки, можуть варіюватися в залежності від потреб шкіри). Всього в апараті закладено шість програм, покликаних боротися з різними вадами шкіри. Я недавно була у відпустці, тому мала боротися з наслідками інсоляції, і косметолог вибрала для мене програму проти пігментації. До речі, від цієї проблеми потерпає 60% жінок, якщо вірити статистиці.

эксфолиация VORTEX-EXFOLIATION

Отже, спочатку обличчя очищається . Демакіяж, а потім, ексфоліація VORTEX-EXFOLIATION – видалення ороговілих клітин за допомогою сироватки Activ-4 .

Потім – кислотний пілінг – VORTEX-PEEL . Пори очищуються від забруднень кислотним пілінгом GlySal – складом, який містить гліколеву і саліцилову кислоти.

Экстракция
Экстракция

Екстракція – ще більш глибоке очищення за допомогою сироватки Beta-HD .
Тепер, коли шкіра глибоко очищена й підготовлена, настає черга сироватки, яка бореться з пігментацією.

Але, можна вибрати інші сироватки, дивлячись, що шкірі потрібно.

ГидратацияГідратація – етап зволоження, живлення і захисту шкіри антиоксидантами, пептидами і гіалуроновою кислотою.

На завершення процедури в хід йде спеціальна насадка для світлотерапії. Червоний колір заспокоює шкіру, синій – стимулює. Взагалі свототерапія чудово впливає на стан шкіри .

Усе! Тепер захисний крем з SPF.

светотерапия
светотерапия

Процедура підходить для чоловіків і жінок з будь-яким типом шкіри

Потрібно, звичайно ж, пройти курс процедур для стійкого ефекту. Процедура абсолютно фізіологічна і комфортна , підходить для чоловіків і жінок з будь-яким типом шкіри, в тому числі з дуже тонкою і чутливою.

Але! Уже після ПЕРШОЇ процедури ефект такий, що чоловіки навіть на вулиці починають робити компліменти! Прийшла додому – чоловік сказав: Що у тебе з шкірою? Вона як яблучко … А! Давно ви чули такий комплімент?

косметологические аппаратыВибрати можна кілька варіантів процедур на косметологічному апараті HydraFacial®:

  • Це може бути експрес-догляд , коли потрібно освіжити обличчя, глибоко очистити шкіру і зволожити її.
  • Прекрасно справляється апарат з терапією акне . Є програми, ефективні для жирної, щільної пористої шкіри.
  • Ці догляди можна прирівняти до біоревіталізації , тільки без уколів. Завдяки унікальній комбінації очищення і насичення шкіри сироватками з пептидами, гіалуроновою кислотою, антиоксидантами або вітамінами ми отримуємо виражений омолоджуючий ефект.
  • Підійде процедура навіть самої чутливої, схильної до куперозу шкіри, адже вплив дуже легкий, а спеціальні сироватки знижують чутливість та зміцнюють судинні стінки.

Загалом, я тепер фанат HydraFacial®!

Оригінальна публікація: www.helenlook.com

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    ЯК ЯБЛУЧКО! | процедура HydraFacial®
,
Попередній запис
Редакція тестує: процедура вакуумного очищення HydraFacial®
Наступний запис
План дій: найкращі салонні процедури за версією Harper’s Bazaar
Меню