Експерти

HydraFacial, Silk Peel и мікродермабразія… В чому різниця?

Reflect – онлайн платформа, створена професіоналами своєї справи: пластичним хірургом Томасом Нарсетом (Dr. Thomas Narsete MD) і справжнім ветераном б’юті-індустрії Даном Нарсетом (Dan Narsete). Тут усі охочі зможуть знайти відповіді на найважливіші питання про догляд за шкірою і б’юті процедури. Спеціально для своїх читачів Дан Нарсет розповів про популярні процедуи – HydraFacial®, Silk Peel і мікродермабразію.

Інновації в б'юті-індустрії

У світі б’юті і естетичної медицини постійно з’являються нові або вдосконалюються вже існуючі технології, арсенал косметологів розширюється. І там, де раніше єдиними інструментами були ложки УНО, канюля і досвід косметолога, з’являються зовсім нові ефективні методики.

Часто косметологи пропонують пройти процедуру дермапланінга, зробити мікродермабразію або скористатися апаратами для дермального введення спеціальних препаратів, що відновлюють шкіру. Але що з цього переліку дійсно варто спробувати, а які процедури краще оминути?

Давайте розглянемо 3 найбільш популярні останнім часом технології.

Але спочатку трохи історії

Ефективні методи відновлення шкіри були відомі ще стародавнім єгиптянам, які використовували наждачний (!) папір для того, щоб зменшити рубці. Божевільні, правда?

Повернемося до сучасності. Вже на початку ХХ століття фахівці почали застосовувати так звану технологію дермапланінга, яка призначена для відновлення шкіри. По суті, фахівцю потрібен тільки … скальпель, використовуючи який лікар «зрізає» верхні шари шкіри. У правильних руках це досить ефективна методика. Якщо ж фахівець не володіє дермапланінгом досконало, до нього краще не звертатися, адже наслідки можуть бути незворотніми!

Мікродермабразія

МикродермабразияПерейдемо до 1991 року, коли компанія Matioli Engineering розробила перший апарат для мікродермабразії. Апарат отримав сертифікацію FDA в 1996 році. Ідея мікродермабразії грунтується на застосуванні абразивної головки, зробленої з кристалів або алмазів, які обертаються, видаляючи верхній шар шкіри (епідерміс). В основному технологія використовується в медичних SPA і косметологічних кабінетах. Спочатку фахівці очищають і готують ваше обличчя. Потім вони беруть маніпулу, з’єднану з апаратом, і роблять нею лінійні руху по обличчю.

Процедура триває близько 10-15 хвилин. За цей час відбувається видалення відмерлих клітин шкіри і верхнього шару епідермісу. Це безболісно, ​​але може здатися, що хтось відшліфовує ваше обличчя. Втім, на мікроскопічному рівні саме це і відбувається.

Плюси: просто, швидко, недорого, ефективно; добре підходить для видалення ороговілих клітин шкіри і чорних крапок.
Мінуси: процедура може стати причиною виникнення запалень і бути болючою при зайвій «шліфовці»; сироватку або зволожуючий засіб необхідно наносити вручну.

Дермаінфузії (Silk Peel)

Дермаинфузии (Silk Peel)Наступний крок еволюції епідермального відновлення шкіри – це дермаінфузія (також відома як Silk Peel). Творці технології каліфорнійська компанія Envy Medical спільно з фахівцями зі Стенфордського університету розробили і запатентували спеціальні сироватки.

Якщо коротко, то дермаінфузія – це вплив на шкіру вологим наконечником маніпули, що обретається, плюс всмоктування. Це дозволяє видалити забруднення, чорні крапки і т.д. Далі апарат «вводить» сироватку в залежності від потреб шкіри (зволоження, боротьба з пігментацією, омолодження і т.д.).

Переваги над мікродермабразією – одночасне видалення ороговілих клітин і живлення шкіри необхідними сироватками. Мій особистий вибір припав на зволожуючу сироватку, адже я мешкаю в сухому кліматі.

Плюси: швидко, ефективно і недорого; великий вибір запатентованих сироваток для інфузій.
Мінуси: не так широко поширений, як інші методи.

HydraFacial®

HydraFacialАпарат HydraFacial®, розроблений каліфорнійською компанією Edge Systems, призначений для ексфоліації відмерлих клітин шкіри, а також лікування акне і вирішення інших косметологічних завдань з використанням вакуумної маніпули.

За допомогою спеціальних насадок маніпула видаляє забруднення, одночасно насичуючи шкіру різними сироватками.

Спробувавши цю процедуру, можу впевнено сказати, що це був хороший досвід.
Догляд займає трохи більше часу, ніж процедура мікродермабразії. Одразу після процедури мені показали контейнер, що містить все те, що раніше було на шкірі: ороговілі клітини, чорні крапки та інші забруднення, які були видалені. Виглядає не дуже приємно, але усвідомлення того, що тепер моя шкіра абсолютно чиста, дуже піднімає настрій))

Плюси: мінімальний період реабілітації або його повна відсутність; швидке і ефективне видалення ороговілих клітин шкіри.
Мінуси: апарат не працює з глибокими шарами шкіри; у деяких пацієнтів може бути індивідуальна реакція – невелике почервоніння.Висновки:

Ми розглянули три різні процедури для швидкого відлущування відмерлих клітин шкіри. Кожна має свої плюси і мінуси. При виборі процедури переконайтеся, що її буде проводити сертифікований фахівець. Зрештою, ми говоримо про ваше обличчя, тому дуже важливо поставитися до вибору лікаря з максимальною відповідальністю.

Якщо вам не пощастило, і у вас проявилася небажана реакція, обов’язково зверніться до фахівця, який провів процедуру, а також до лікаря, якому ви довіряєте. І головне, не забувайте, що будь-які процедури для обличчя не скасовують регулярний догляд і турботу про свою шкіру вдома.

Оригінальна публікація: reflectskin.com

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    HydraFacial®, Silk Peel и мікродермабразія… В чому різниця?
, , ,
Попередній запис
На шляху до ідеальної шкіри | Styler
Наступний запис
Краса і здоров’я: косметологічні процедури, які варто спробувати
Меню