Преса

Справа молода: найкращі косметологічні процедури для чоловіків | Marie Claire

Головний редактор видання Marie Claire Костянтин Путіленко протестував новинки чоловічого догляду, які дійсно здатні повернути час назад. Серед найкращих – процедура HydraFacial® For Men.

Проблема: забиті пори, дрібні висипання, жирна шкіра
Рішення: апаратна процедура «Чоловіче рішення», HydraFacial®

Як це було: за кілька днів до процедури я вже почав відчувати легке хвилювання. Аж надто багато захоплених відгуків про HydraFacial® – методику вакуумного очищення шкіри і введення в неї активних препаратів – мені траплялося в Мережі. Одна з головних відмінностей – одноразові (!) насадки, що працюють в парі зі спеціальними сироватками. Однак, побачивши флакони із засобами, я одразу розслабився. Вони нагадали мені набір бармена для коктейлів. Розташовані стрункими рядами в скляному боксі апарату, бустери стерильним способом подаються безпосередньо до маніпули.

Косметолог почав з видалення ороговілих клітин і кислотного пілінгу. Потім на мене чекало вакуумне очищення пір, лікування, живлення та захист. Залежно від конкретних проблем шкіри тривалість певних етапів може відрізнятися, в моєму випадку найтривалішим (близько 15 хвилин) виявився процес очищення пір.

«Мужское решение», HydraFacial MD

Я надаю перевагу мануальній чистці обличчя, а не апаратним методикам. І звик до того, що іноді доводиться потерпіти. Але від дотиків вакуумної насадки було лише лоскотно, і зовсім не боляче. 40 хвилин пролетіли непомітно, мені навіть вдалося трохи подрімати.

На завершення фахівець провела короткий сеанс світлотерапії, яка попереджає появу набряків і запалень. Для закріплення ефекту рекомендується пройти курс з 5-8 процедур з інтервалом 1-2 тижні.

Результат: Відчуття ідеально чистої, підтягнутої, «дихаючої» шкіри ні з чим не порівняти! Вона стала гладкою, засяяла, «серйозні» зморшки на лобі стали менш вираженими, а пори – практично непомітними.
10 з 10.

Тривалість: 55 хвилин
Як часто: від 1 разу на тиждень

Косметологическое оборудование    »    Блог    »    Справа молода: найкращі косметологічні процедури для чоловіків | Marie Claire
, , ,
Попередній запис
Редакція тестує: процедура вакуумного очищення HydraFacial®
Наступний запис
План дій: найкращі салонні процедури за версією Harper’s Bazaar
Меню