Експерти

Чому процедури мікродермабразії відходять у минуле: думка дерматологів

Редактор інтернет-видання Allure Мікаела Маккензі поспілкувалася з дерматологами і пластичними хірургами з США і дізналася про перспективи застосування мікродермабразії в косметології. А також про сучасні процедурах, які незабаром можуть повністю її замінити.

Поява мікродермабразії допомогло вивести ексфоліацію на новий рівень. Більш того – надихнуло на створення пристроїв для домашнього використання, щоб допомогти мільйонам б’юті-ентузіастів проводити цю процедуру, не виходячи з улюбленої ванної кімнати.

Зазвичай косметологи використовують микродермабразию, щоб очистити шкіру від забруднень і ороговілого шару. Це робить шкіру обличчя гладкою і сяючою.

«Після процедури, незалежно від того, які продукти ви плануєте використовувати, шкіра сприйме їх краще, тому що вони проникнуть відразу в дерму, їм не доводиться “пробиватися” через ороговілі клітини шкіри», — говорить Хізер Фёрнас, лікар вищої категорії, пластичний хірург з Каліфорнії.

Однак, згідно з останніми дослідженнями Американського співтовариства пластичних хірургів, процедури мікродермабразії почали втрачати свої позиції і стали менш популярні.

Ми постаралися дізнатися думку експертів, чому так відбувається.

«Одна з причин – цілком закономірне бажання пацієнтів отримати довгостроковий результат», — каже Мішель Шермаков, лікар вищої категорії, пластичний хірург з Балтімора, Меріленд. – «Вона підійде для досягнення тимчасового сяйва, але микродермабразия неефективна в довгостроковій перспективі».

Крім того, експерти, з якими ми поговорили про переваги і недоліки мікродермабразії, вважають, що головна причина зниження популярності мікродермабразії в тому, що інші методи мають набагато більше переваг.

«Сучасні косметологічні процедури розвиваються серйозними темпами і залишають микродермабразию в минулому», — каже Фёрнас.

«Микродермабразия застаріла в порівнянні з іншими удосконаленими методами ексфоліаціі. Її перевершили кращі в усіх відношеннях процедури», — додає Шермак.

Нова альтернатива ексфоліаціі

Отже, чим же замінити микродермабразию прихильникам ексфоліаціі?

«Пілінги здатні на більше», — говорить Фернас.

Як приклад вона наводить велику різноманітність хімічних пілінгів, які допоможуть косметолога підібрати правильний відлущуючий коктейль для вашої шкіри. Іншими словами, косметолог зможе контролювати, наскільки активний той чи інший склад.

«Я вважаю пілінги більш ефективними, а результат після їх застосування більш пролонгованим в порівнянні з мікродермабразією», — каже Шермак.

Згідно з даними ASPS (Американське співтовариство пластичних хірургів) за 2017 рік, використання хімічних пілінгів дійсно збільшилася. Якщо коротко – популярність процедури зросла на 1%, і, як повідомляється, процедур хімічних пілінгів було проведено на 600 000 більше, ніж процедур мікродермабразії.

Фернас також говорить про новинки, які посіли місце мікродермабразії. Таких, як HydraFacial®. Технологія HydraFacial® схожа з традиційною процедурою мікродермабразії, але замість застосування абразивних частинок тут використовуються сприятливі для шкіри сироватки з подальшим нанесенням гликолевой і саліцилової кислот, що видаляють ороговілі клітини шкіри.

Процедура HydraFacial®

«Процедура HydraFacial® має різні рівні впливу, ви також зможете зробити інтенсивну ексфоліацію. Крім того, догляд дозволяє точково впливати на область губ», — пояснює Фернас.

«Мікродермабразія безумовно має свої переваги. Але з огляду на, як сильно еволюціонували пілінги, а також те, що з’явилися такі процедури, як HydraFacial®, я б вважала за краще не повертатися до мікродермабразії і вибирати інші процедури».

Що робити з вашим домашнім пристроєм для мікродермабразії?

Отже, чи означає це що ваше домашнє пристрій для мікродермабразії абсолютно марний?

«Однозначно ні, хоча пристрої для домашнього вживання не такі потужні, як професійні апарати для обличчя», — каже Сежал Шах, лікар вищої категорії, дерматолог з Нью-Йорка. – «Безумовно немає нічого поганого в мікродермабразії, якщо ви фанат цієї процедури. Немає причин припиняти робити її, як вдома, так і у дерматолога

Перед тим як вибрати отшелушивающую процедуру з застосуванням пристрою для домашнього використання, необхідно проконсультуватися з фахівцем.

«При виборі пристрою, переконайтеся, що ви розумієте, як його використовувати. І що воно підходить для вашої шкіри», – говорить Сежал Шах. – «І, нарешті, якщо ви відчуваєте, що з’являються побічні ефекти, припиніть використання і зверніться до фахівця».

Підводячи підсумок, додамо, що вам зовсім не обов’язково відмовлятися від мікродермабразії, якщо ця процедура привертає вас. Але якщо ви хочете більш отримати тривалий результат і вплинути на всі рівні шкіри – краще зробити вибір на користь HydraFacial® або пілінгів.

Оригинальная публикация: Allure

Косметологічні апарати    »    Новини    »    Чому процедури мікродермабразії відходять у минуле: думка дерматологів
, , , ,
Попередній запис
Краса і здоров’я: косметологічні процедури, які варто спробувати
Наступний запис
Догляд за обличчям під час вагітності: Hydrafacial®
Меню