Відгуки, Преса

План дій: найкращі салонні процедури за версією Harper’s Bazaar

Найефективніші косметологічні процедури, на які обов’язково потрібно записатися вже в цьому місяці, за версією редакції Harper’s Bazaar. Процедура HydraFacial® – в числі найкращих!

Процедура HydraFacial® в клініці Fides

Тестували: Олена Сагун і Анна Земскова

Олена: В день процедури я збиралася на вечірку. Дізнавшись про це, косметолог підібрала особливий протокол догляду – після нього мені була обіцяна гладка шкіра, на яку прекрасно ляже вечірній макіяж. На всіх етапах процедури доктор застосовувала сироватки, які подавалися з апарату HydraFacial® через маніпулу зі змінними насадками. Коли насадки торкаються шкіри, утворюється вакуум, завдяки цьому апарат одночасно працює на зволоження і очищення шкіри. Спочатку доктор використовувала очищувальну сироватку Activ-4™ з молочною кислотою. Потім перейшла до більш глибокого відлущування шкіри і очищення пір із застосуванням сироватки з саліциловою кислотою Beta-HD™. Правда, для моєї чутливої ​​шкіри дію Beta-HD™ було пом’якшено за рахунок змішування з Activ-4™. Після цього настала черга зволожуючої сироватки з гіалуроновою кислотою і пептидами. В результаті шкіра і справді стала дуже гладкою. Я легко могла б обійтися без тональної основи, але все ж вирішила перевірити, як вона ляже на шкіру. У процесі нанесення макіяжу, переконалася, що обіцянки доктора справдилсия.

Анна: Мені особливо сподобалося те, що процедура триває близько півгодини. До того ж під час неї можна добре очистити пори. І завжди є опція додати до догляду іще один етап – зробити більш глибокий пілінг.

Косметологічні апарати    »    Новини    »    План дій: найкращі салонні процедури за версією Harper's Bazaar
, , ,
Попередній запис
Справа молода: найкращі косметологічні процедури для чоловіків | Marie Claire
Наступний запис
Особистий досвід: процедура для обличчя HydraFacial® | Beauty Advisor
Меню