Відгуки

Особистий досвід: процедура для обличчя HydraFacial® | Beauty Advisor

HydraFacial® – процедура обідньої перерви: швидка, безболісна, без наслідків, які потрібно замазувати і приховувати. Як це відбувається і на який ефект варто очікувати, розповідає Beauty Advisor в черговому випуску рубрики «Особистий досвід».

HydraFacial® – апаратна процедура для очищення, відлущування і глибокого зволоження шкіри. Її можна використовувати як альтернативу механічному чищенню у косметолога, як регулярний м’який пілінг, як засіб проти зневоднення і сухості шкіри, для підготовки до більш серйозних інвазивних процедур (на зволоженій і цілісній шкірі ефект буде більш помітним, а реабілітаційний період зменшиться), а також просто в випадках, якщо потрібно виглядати добре.

Що це: апаратна процедура для очищення, відлущування і глибокого зволоження шкіри.

Тривалість: 30 хвилин

Де спробувати: список салонів –  тут

Побічні ефекти і реабілітація: побічних ефектів немає, легке почервоніння після процедури проходить за 5-7 хвилин.

Безпека: процедура Hydrafacial® схвалена FDA (American Food & Drug Administration) і має масу нагород.

Hydrafacial®, як і будь-яка інша процедура, починається з діагностики: косметолог оглядає шкіру та ухвалює рішення, яким буде догляд. Від цього залежить вибір насадок HydraPeel (вони бувають різні – для ексфоліації, екстракції, зволоження, для різних типів шкіри, а також окрема насадка – для тіла, відрізняються діаметром і наявністю отворів на робочій поверхні), активних сироваток і додаткових бустерів, в залежності від того, які показники здоров’я шкіри потрібно відкоригувати. Сироватки у Hydrafacial® свої – Hydrafacial®.

Насадки HydraPeel

НАСАДКИ HYDRAPEEL У ІНДИВІДУАЛЬНІЙ УПАКОВЦІ. ЇХ НІКОЛИ НЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ВДРУГЕ

У мене була «базова комплектація» без сироватки-пілінгу, адже в моєму догляді завжди наявні кислоти для відлущування. Тому косметолог почала з очищення шкіри гелем на основі м’яких ПАР і потім перейшла до першого етапу – це очищення і легка ексфоліація. Відчуття в процесі приємні: по обличчю водять маніпулою з насадкою, здається, ніби шкіру опрацьовують мікро-щипками. Відбувається це швидко – на кожен етап процедури відводять не більше 5-7 хвилин. Шкіра злегка рожевіє, поколювання або печіння немає, і це не боляче. Після першого етапу шкіра супер-чиста і світліша: з її поверхні видалили забруднення і ороговілі клітини.

Етап два – екстракція. Це і є атравматична чистка пір. Відчуття ті ж, жодного дискомфорту. Без натискання, болю і плям на обличчі. 7-8 хвилин і готово. До слова, пори дійсно стали чистішими, на носі зникли великі сірі точки, найширші пори, які добре піддаються чищенню, спорожніли і звузилися.

увлажнение Hydrafacial

Третій етап: зволоження. Найприємніший, тому що в процесі руху маніпули з насадкою по обличчю на шкіру наносять прохолодну сироватку, багато сироватки. Кількість засобу можна варіювати, виходячи зі ступеня зневоднення шкіри: косметолог сам ухвалює рішення, скільки продукту нанести. Тут варто додатково сказати про технологію Vortex-Fusion, яка лежить в основі Hydrafacial®: крім механічної ексфоліації (насадка «очищує» ороговілі клітини епідермісу) під дією вакууму в насадку надходить сироватка. Вихровий характер її розподілу досягається за рахунок щільного контакту зі шкірою. Це підсилює зволожуючий ефект і забезпечує більш глибоке проникнення активних інгредієнтів сироваток. Саме завдяки цьому шкіра залишається зволоженою надовго: ефект помітний і на наступний день, і через день, ознаки сухості проходять (але це не скасовує використання звичних зволожуючих продуктів).

впечатление от Hydrafacial

ОБЛИЧЧЯ БЕЗ МАКІЯЖУ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ HYDRAFACIAL® (БЕЗ ФОТОШОПА І ФЕЙСТЬЮНА)


Ефект:
відчуття чистоти і «дихання» шкіри – перше враження від Hydrafacial®. Уявіть собі чистку і легкий пілінг – два в одному – тільки без травм, сухості і реабілітаційного періоду. Завдяки поліпшенню мікроциркуляції крові застійні плями розсмоктуються швидше. Реакції у вигляді висипів (уточнюю для тих, у кого шкіра жирна або проблемна і може відреагувати на новий догляд і будь-які інші маніпуляції) немає. Зволожуючий ефект триває кілька днів. Робити Hydrafacial® можна щотижня. І головне, що часу процедура майже не віднімає. Це цінно, коли дні розписані по хвилинах. Beauty Advisor рекомендує.

 

Оригінальна публікація: Beauty Advisor

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    Особистий досвід: процедура для обличчя Hydrafacial® | Beauty Advisor
, ,
Попередній запис
План дій: найкращі салонні процедури за версією Harper’s Bazaar
Наступний запис
Здорова шкіра: вода, HydraFacial® та інші б’юті-секрети Дар’ї Чебанової
Меню