Преса

Проблемний підхід | HydraFacial® для підлітка

Всеукраїнський глянцевий журнал для батьків і дітей OSCAR Kids розповів на своїх сторінках про таку розповсюджену проблему, як підліткове акне. І про те, як ефективно вирішити її за допомогою процедури HydraFacial®.

Зайва драматизація подій – риса, яка відрізняє кожного підлітка від дорослого. У цьому зворушливому і трохи непередбачуваному віці найменша проблема видається катастрофою всесвітнього масштабу. Особливо, якщо йдеться про такий невід’ємний атрибут пубертатного періоду юнаків і дівчат, як зрадницький прищик, який гордо жевріє на найбільш помітному місці. Як впоратися з природним процесом гормональної перебудови організму, а вірніше, про особливості правильного догляду за проблемною шкірою підлітків розповідає Вероніка Полуніна, косметолог SOHO Fitness & SPA.

Геть сумніви

Будь-якій людині хочеться, прокидаючись вранці, бачити в дзеркалі своє гарне і доглянуте відображення. Але щоб зуміти втілити подібні мрії в життя, необхідно пам’ятати, що краса починається перш за все з здорової шкіри обличчя. Аксіома «красивий я = красива шкіра» вірна не тільки для дорослих, але і для підлітків. Щиро полюбити себе підліток зможе тільки тоді, коли буде точно впевнений, що його шкіра виглядає бездоганно на всі 100%. Достатньо часто невпевненість в собі і занижена самооцінка формуються саме тоді, коли хлопець чи дівчина не хочуть дивитися на себе в дзеркало. Тому догляд за проблемною шкірою дуже важливий не тільки з естетичної точки зору, але і з психологічної.
HydraFacial для подростка

Гармонія гормонів

He секрет, що саме період статевого дозрівання є непростим етапом дорослішання. Підлітки на власні очі стикаються з усіма «принадами» гормональної перебудови організму. Результат цього природного процесу, в якому задіяні статеві гормони, що регулюють правильну роботу сальних залоз, в буквальному сенсі слова “налицо”. В кінцевому підсумку шкіра підлітка стає жирною і схильною до закупорювання пір: чорні точки і прищі – це та сумна реальність, з якою доводиться стикатися практично кожному тінейджеру. Тому не дивно, що одним із найбільш наболілих бажань стає саме прагнення позбутися ненависних вугрів і висипань.

Шкіра під контролем

Проблемный подход | HydraFacial для подросткаКосметологи всього світу вже цілу вічність б’ються над питанням, як же позбутися проблем зі шкірою раз і назавжди. На жаль, на сьогоднішній день винайти засіб, який на 100% запобігне появі прищів, поки так і не вдалося. Тому батькам дуже важливо вміти пояснити своїм дітям, що подібні процеси – невід’ємна складова періоду дорослішання. З гідністю подолати всі етапи подібних гормональних змін – основний пункт в to-do-list будь-якого підлітка. Зрозуміло, що різноманітні засоби для догляду  не в силах повною мірою запобігти появі комедонів і прищів. Але вони допоможуть скоротити ймовірність розвитку запального процесу. Крім того, рекомендації професійних косметологів здатні забезпечити якнайшвидше загоєння вже наявних висипань і поліпшити стан шкіри в цілому.

Салонні процедури

Проблемный подход | HydraFacial для подростка

Найефективнішою салонної процедурою по догляду за проблемною підлітковою шкірою обличчя досі залишається класична чистка. У сучасному комплексі SOHO Fitness & SPA ця унікальна процедура здійснюється за допомогою апарату HydraFacial®: абсолютно безболісно і без тривалого періоду реабілітації. На питання про те, як часто слід робити чистку, відповім так: багато чого тут залежить від індивідуальних показників, однак у цілому проводити подібну процедуру частіше, ніж раз на місяць, не варто. Однак якщо сталося несподіване загострення, то скористатися косметологічною допомогою необхідно якомога швидше.

Що слід точно запам’ятати, так це те, що грамотно підібраний простий домашній догляд і регулярні візити до косметолога дозволяють отримати кращі результати. Тоді не тільки зменшується кількість висипань на шкірі, а й сама вона набуває більш чистого, здорового і доглянутого вигляду. І пам’ятайте , з плином часу більшість підлітків назавжди забуває про такий неприємний і делікатний аспект пубертатного періоду, як проблемна шкіра обличчя.

Оригінальна публікація: видання OSCAR Kids # 15, березень-квітень 2018

Косметологические аппараты    »    Новости    »    Проблемный подход | HydraFacial® для подростка
, ,
Попередній запис
План дій: найкращі салонні процедури за версією Harper’s Bazaar
Наступний запис
Вибір редакції PEOPLETALK: топ-5 літніх процедур
Меню