Відгуки

Здорова шкіра: вода, HydraFacial® та інші б’юті-секрети Дар’ї Чебанової

У соціальній мережі Instagram популярна співачка і блогер Дар’я Чебанова розповіла, які процедури допомагають їй доглядати за шкірою. Апаратна процедура HydraFacial® стала незамінним помічником знаменитості, вона дозволяє Даші безпечно зволожувати і очищати шкіру обличчя.

Догляд за обличчям: зоряний рецепт досконалої шкіри

Даша розповіла про проблеми зі шкірою обличчя: "Вона дуже тонка, з помітними капілярами, синцями, розширеними порами, і вічними висипаннями. Тому захоплення на тему: «Даш, яка шкіра! Як такої досягти?!» - не до місця, адже мені з нею ну дуже складно."

Ще рік тому Дар'я не особливо ретельно доглядала за обличчям: тільки вмивалася і зволожувала шкіру вечорами. Згодом таке ставлення принесло негативні плоди, стан шкіри став далеким від ідеалу. Втім ситуацію вдалося швидко виправити.

Отже, що ж допомагає Дар'ї Чебановій доглядати за шкірою? Публікуємо рецепт краси співачки.
  • Вода. Багато чистої води (не кип'яченої, не чаю, кави чи соку) натщесерце одразу як прокинулися і протягом дня.
  • Зволоження. Улюблені процедури Чебанової, які вона регулярно проходить в клініці ЦІДК, - це Pro2son (безігольна чистка) і HydraFacial MD - ідеальна процедура для більш глибокого очищення і зволоження шкіри.
  • Кремы. Необхідно і ранкове, і вечірнє зволоження, креми краще вибирати від професійних брендів лікувальної косметики.
  • Очищення обличчя. Щоденне очищення обличчя, обов'язкова процедура, яку не можна пропускати. Очищаючі засоби можна пробувати різні. Дар'я вже місяці 4 використовує силіконову щітку для обличчя, вважає, що це справжня знахідка і необхідність.
  • Косметика. Співачка намагається менше фарбуватися і наносити тон зонально.
Дотримання таких простих правил дало відмінний результат: Даша помітила, що почервоніння стали в рази меншими, залишилося тільки скоротити споживання солодкого 🙂

Фото из инстаграма Дарьи Чебановой

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    Здорова шкіра: вода, HydraFacial® і інші б'юті-секрети Дар'ї Чебанова
,
Попередній запис
Особистий досвід: процедура для обличчя HydraFacial® | Beauty Advisor
Наступний запис
HydraFacial® 2-в-1: відгук пацієнта + коментар лікаря
Меню