Новини, Експерти

Догляд за обличчям під час вагітності: Hydrafacial®

Період вагітності – неймовірно відповідальний для кожної жінки, адже вона готується до появи нового життя. Однак навіть в цей час не хочеться забувати про себе і власну зовнішність.

Зі зрозумілих причин більшість косметологічних процедур заборонені для майбутніх матусь: це ін’єкції і всі програми, сильно травмують шкірний покрив – лазерні шліфовки, хімічні пілінги і т.п. Також слід з обережністю ставитися до апаратних процедур: мікрострумами, фототерапії, ультразвуку. Через гормональнi перебудови організм може дати занадто агресивну відповідь на ці процедури.

Самим «несприятливим» для відвідування косметолога є перший триместр вагітності, коли починає формуватися плід малюка і його органи. У цей час потрібно бути максимально обережною.

Яку ж процедуру обрати?

Найбільш вдалим рішенням для підтримки свіжості і чистоти обличчя нам здається процедура гідропілінга, яка проводиться за допомогою косметологічного апарату Hуdrafacial. Єдине, з неї потрібно виключити етап з використанням хімічного пілінгу. Шкіра очищається за допомогою вакуумної насадки від ороговілих клітин і забруднень, а сироватки активно зволожують і доглядають за нею. Програма регулює роботу сальних залоз і усуває невеликі запалення і лущення, дарує вам комфорт і свіжість, допомагає впоратися з набряком, який часто турбує вагітних. Ви отримуєте ефект свіжої і чистої шкіри, безпечний і тривалий.

Якщо ви тільки плануєте малюка, рекомендуємо задуматися про підготовку шкіри до цієї події. Щоб попередити в майбутньому такі проблеми, як пігментація, сухість і зневоднення шкіри, втрата пружності, рекомендуємо почати застосовувати альгінатні маски, пройти курс масажу обличчя, і доглядів, що регулюють синтез меланіну в дермі.

Догляд для тіла

Для тіла не заборонені щадні види масажу (лімфодренажний, масаж ніг, медичний масаж), а також деякі спа-процедури, склад яких безпечний для вагітних. З обережністю варто ставитися до гарячих і холодних обгортаннях.

На завершення відзначимо, що перед будь-якою косметологічною процедурою, неважливо, для обличчя вона або для тіла, майбутній мамі необхідно проконсультуватися з її акушером-гінекологом. Тільки він знає все про перебіг вашої вагітності і її особливості. Отримавши його дозвіл, ви можете сміливо вирушати до косметолога.

Оригінальна публікація: City Chic

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    Догляд за обличчям під час вагітності: Hydrafacial®
,
Попередній запис
Чому процедури мікродермабразії відходять у минуле: думка дерматологів
Наступний запис
Ольга Тарасова, N1Beauty: “Після HydraFacial® шкіра одразу виглядає свіжою і сяє”
Меню