Преса

Як доглядає за шкірою обличчя англійська принцеса Меган Маркл?

Дружина принца Гаррі – красуня, з точеними вилицями і чіткою лінією підборіддя. Без сумніву, вона має хороші гени. Але є іще один секрет її краси – косметологічний. Його спробували розкрити журналісти CBS New York.

Невимушена краса Меган Маркл, яку відзначають усі її численні шанувальники, багато в чому завдячує спеціальному масажу обличчя.

Знаменитий косметолог Нікола Джосс розробила техніку, яка заснована на інтенсивній роботі з м’язами для скульптування обличчя зсередини. У кожної людини м’язи обличчя з часом стають важкими і починають провисати. Але за допомогою масажу м’язи можна натренувати, викликаючи ефект природного ліфтингу.

«Ви, безумовно, можете управляти своїми м’язами і змінювати форму свого обличчя», – стверджує Нікола Джосс.

«Очевидно, що американська принцеса протягом тривалого часу дбала про себе », – каже дерматолог Кавіта Марівалла. – «Ви не бачите ані зморшок, ані жодних інших ознак старіння».

Що ж ми можемо спробувати зробити, щоб досягти такого ж результату? На сьогоднішній день існує безліч ефективних доповнень до улюбленого масажу Маркл, наприклад, ботокс для формування контуру обличчя.

«Ін’єкції ботокса в правильних точках допоможуть вам виглядати худіше», – каже Кавіта Марівалла. – «Це додасть вашому обличчю більш чіткої форми».

Інші популярні процедури застосовують інтенсивний ультразвук для підтяжки еластинових волокон в шкірі. «Це допоможе підкресилити овал вашого обличчя», – говорить доктор Марівалла. – «Буде здаватися, ніби вилиці стали вище».

Ну і природно, є HydraFacial®! Ця новітня технологія може зробити так, аби обличчя виглядоло більш худорлявим, адже допомагає вивільнити лімфатичну рідину – головну причину, чому обличчя виглядає припухлим.

У провідних американських клініках клієнти шикуються в чергу саме за цими перерахованими вище процедурами. Або за пілатесом для обличчя.

За матерiалами CBS New York

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    Як доглядає за шкірою обличчя англійська принцеса Меган Маркл?
Попередній запис
Феномен HydraFacial®: чому усі одержимі цією процедурою?
Наступний запис
HydraFacial® – більше, ніж гідратація шкіри
Меню