HydraFacial – больше, чем гидратация кожи

HydraFacial® – більше, ніж гідратація шкіри

Кожен день теза, винесена в заголовок цієї статті, знаходить нові підтвердження по всьому світу. Сьогодні разом з редакторами веб-ресурсу ejecentral.com.mx ми розповімо, чому цю чудову процедуру люблять в Мексиці.

HydraFacial – больше, чем гидратация кожиЛіто – це сезон, коли ми вирушаємо на відпочинок і звільняємо наші тіло і душу від стресу. Для шкіри це прекрасна можливість отримати дозу вітаміну D, яку забезпечують сонячні промені.

Однак ми знаємо, що вплив сонця також може стати згубним для шкіри. Протистояти цьому і піклуватися про себе і свою шкіру краще почати у віці до 40 років. Ми рекомендуємо вдатися до спеціальних методів лікування, які допоможуть відновити шкіру, особливо – в літній період.

Один з варіантів – це лікувальна процедура HydraFacial®. І знаменитості, і косметологи її активно рекомендують. І це не дивно, адже всього за один сеанс ви можете змінити свою шкіру. Статистика, зібрана виробниками цього косметологічного апарату (а зроблений він в США), стверджує: одну процедуру HydraFacial® в світі проводять кожні 15 секунд!!!

Процедура проводиться за допомогою спеціальних абразивних насадок та лікувальних сироваток і складається з 3-х етапів: очищення, екстракція і насичення інтенсивними сироватками. Простими словами, це пилосос, за допомогою якого відбувається очищення і одночасне зволоження та живлення шкіри сироватками. Процедуру можна проводити на молодій і зрілій шкірі, грубій, тонкій і навіть дуже чутливій шкірі.

Перший етап - очищення + пілінг

Використовується одноразова насадка, в яку під час контакту зі шкірою надходить сироватка з активними інгредієнтами. Вони розм’якшують забруднення, шкірне сало і ороговілі клітини, які потім «висмоктуються» за допомогою вакууму. Цей етап допомагає стимулювати регенерацію клітин.

HydraFacial – больше, чем гидратация кожи

Другий етап - екстракція + гідратація

Для виконання безболісної екстракції використовується спеціальний засіб, який розширює пори і очищає комедони. Потім наноситься сироватка, яка має протизапальну і зволожуючу дію, вона допомагає порам (після чистки) знову звузитися до свого нормального стану.

Третій етап - захист

Для відновлення поверхні шкіри використовуються антиоксиданти і пептиди. Саме вони дозволяють шкірі сяяти, бути гладкою, мати рівний тон.

Процедура триває 30 хвилин, і після неї не потрібен період відновлення. Результати можна побачити вже після першого сеансу. HydraFacial® допомагає впоратися з такими проблемами, як акне, розацеа, поверхневі зморшки, пігментні плями і зневоднення шкіри. Це відмінне рішення для відновлення життєвої сили шкіри, адже одна процедура вирішує безліч естетичних проблем. Шкіра стає сяючою, гладкою, молодою, а найголовніше – ви не відчуваєте жодного роздратування.

Рекомендується проводити процедуру раз в 30 днів для досягнення і підтримки оптимального здоров’я шкіри. У разі виникнення питань, зверніться до свого косметолога або дерматолога. Це допоможе правильно скласти план лікування. Пам’ятайте, що перед проведенням будь-якої процедури необхідно проконсультуватися з фахівцем для правильної оцінки стану шкіри.

За матеріалами: ejecentral.com.mx

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    HydraFacial® - більше, ніж гідратація шкіри
Попередній запис
Як доглядає за шкірою обличчя англійська принцеса Меган Маркл?
Наступний запис
Лікарська таємниця: які процедури вибирають для себе найбільш успішні косметологи
Меню