Відгуки

“Моя улюблена процедура – це HydraFacial®”| Співачка Ріта Дакота

Відома співачка і просто красуня Ріта Дакота точно знає, як виглядати чудово, бути відмінною мамою і успішно долати стрес. А також завжди блискуче виглядати завдяки HydraFacial®!

Незважаючи на насичений графік і мамським турботи Ріта Дакота із задоволенням ділиться зі своїми фолловерами секретами краси і стилю. Одним з таких вважає регулярне відвідування салону краси. Зокрема, клініки “Азалія”, де часто проходить процедуру HydraFacial®.

Приїхала в @azalia_clinic на всякі дівчачі радості. У цій клініці завжди тепло зустрінуть, пригостять смачною кавою і підберуть процедури, які необхідні в даний момент. Ось дивлюся на себе в дзеркало після години в цьому рятівному кріслі і розумію, що будь-які стреси, недосипання і пекельні графіки на обличчі взагалі не відображаються, адже придумано стільки крутого в світі косметології! Моя улюблена процедура – це HydraFacial®.
Це супер ефективний догляд, що включає в себе цілих 5 процедур: лікування та чистка, догляд і тривале зволоження, а також легкий ліфтинг. Сама процедура дуже комфортна, дозволяє розслабитися після насиченого трудового дня і при цьому подбати про шкіру.
Я робила цю процедуру і під час вагітності, і поки годувала грудьми. Крутіше поки нічого не пробувала.
Після неї взагалі немає  почервонінь, навіть з моєї чутливою шкірою. Одразу ж можна мейк і на сцену. “

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Сегодня приехала в @azalia_clinic на всякие наши девчачьи радости. В этой клинике всегда тёпло встретят, угостят вкусным кофе и подберут процедуры, которые необходимы в данный момент. Вот смотрю на себя в зеркало после часа в этом спасительном кресле и понимаю, что любые стрессы, недосыпы и адские графики на лице вообще не отражаются, когда придумано столько крутого в мире косметологии! Моя любимая процедура пока это HydraFacial #azalia_clinic😍 Девочки, для тех кто не знает расскажу поподробнее, это суперэффективный уход, включающий в себя целых 5 процедур: это лечение и чистка, уход и длительное увлажнение, а так же лёгкий лифтинг. Сама процедура очень комфортная, позволяет расслабиться после насыщенного трудового дня и при этом позаботиться о коже. Я делала эту процедуру и во время беременности, и пока кормила грудью. Круче пока ничего не пробовала. После нее вообще нет никаких покраснений, даже с моей чувствительной кожей. Сразу же можно мейк и на сцену. Попробуйте разок сделать у девчонок в #azalia_clinic эту крутую штуку, потом расскажете, но для меня это космос какой-то 😍

Публикация от РИТА ДАКОТА (@ritadakota)

Фото iз инстаграму Ріти Дакоти

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    “Моя улюблена процедура - це HydraFacial®"| Співачка Рита Дакота
,
Попередній запис
”Секрет моєї блискучої шкіри – це догляд Hydrafacial®” | Діана Кубасова, Міс Європа 2017
Наступний запис
”Процедура HydraFacial® показана будь-якому пацієнтові,” – Ольга Ларіна, клініка Tori | Vogue
Меню