Преса

Як шкіра змінюється після 30 років, і чому вона посилено старіє | Woman’s Day

Перші ознаки старіння шкіри починаються саме з цього віку, але ми знаємо, як з цим впоратися.

До 25 років у дівчат практично немає проблем зі шкірою обличчя: вона пружна, без зморшок і сяюча. Однак процес старіння наздоганяє нас так швидко, що зрозуміти, чому ж так відбувається, практично неможливо. Експерти впевнені, що впливає на стан нашої шкіри не тільки неправильний спосіб життя, але і надмірний б’юті-догляд. Ми вирішили розібратися, чому шкіра починає втрачати свою еластичність і як попередити вікові зміни шкіри.

Чому ви починаєте старіти

Почнемо з того, що вікові зміни найчастіше пов’язані з тим, що відбувається природне зниження рівня гіалуронової кислоти (про її чудові зволожуючі властивості знають абсолютно усі). Сам процес її вироблення, а також вироблення колагену і еластину стає менш активним. Експерти впевнені, що це основна причина утворення зморшок і складок, втрати тонусу шкіри.

«Перш за все в організмі в цілому сповільнюється обмін речовин, що впливає в свою чергу на внутрішні процеси і в шкірі. По-друге, чималий вплив роблять і зовнішні чинники: агресивне навколишнє середовище, сонячне випромінювання (плюс штучний вплив, якщо людина відвідує солярій). А стреси, нестача сну, неправильне харчування погіршують ситуацію », – каже Світлана Зворикіна, косметолог-естетист салону Beauty SPA by World Class Жуковка.

Как кожа меняется после 30 лет, и почему она усиленно стареет

Відлуння юності

Важливу роль в тому, як ви виглядаєте в свої 30 років, грає образ життя в 20. Якщо в цьому віці у вас був не налагоджений режим дня, був відсутній здоровий раціон харчування, ви забували пити чисту воду в певних кількостях (мінімум 2 літри в день ), а також неправильно доглядали за шкірою, втрата еластичності і тонусу шкіри на вас точно чекають.

«Основна уходовая помилка – очищення з використанням агресивних засобів без рекомендації, отриманої від косметолога. У складі таких продуктів – йдеться про пілінги – присутня гліколева кислота, але її вміст може бути різним, і про те, на які шари шкіри вона впливає в тій чи іншій концентрації, найкраще знають тільки професіонали. Якщо користуватися пілінгом, не повідомляючи деталей, це може призвести до руйнівних процесів, до зневоднення шкіри. Фахівцям потім важко дається відновлення – потрібен час на те, щоб в шкірі знову потрібним чином запрацювали механізми життєдіяльності », – коментує Світлана Зворикіна.

Абсолютно не у всіх 30-річних запускається в’янення шкіри. Деякі починають спостерігати зміни і в 40 років. Все залежить від якісного і регулярного догляду

«Серед змін, крім ознак старіння, можна також виділити зниження тонусу м’язів – воно теж пов’язане з тим, що м’язи не так активно отримують кисень та інші необхідні речовини через загальне уповільнення метаболізму. Це призводить до того, що втрачається чіткість овалу обличчя », – продовжує експерт.

Схожа проблема спостерігається в тому випадку, якщо до 30 років людина має за спиною серйозні коливання ваги: якщо вона то додавала у вазі, то скидала її, це могло відбитися на стані шкіри.

Как кожа меняется после 30 лет, и почему она усиленно стареет

«В цілому ж в 30-річному віці дійсно потрібно відвідувати косметолога частіше, ніж в 20 років, – бажано з регулярністю раз на тиждень. Можна зробити акцент на процедури з апаратами Intraceuticals і HydraFacial®. Intraceuticals – це альтернатива мезотерапії, оксигенація шкіри за рахунок потужної подачі сироватки і її глибокого проникнення. HydraFacial® плюс до цього забезпечує очищення шкіри, розгладження нерівностей, звуження пор, причому результат помітний одразу», – каже Світлана.

Оригінал статті: Woman’s Day

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    Як шкіра змінюється після 30 років, і чому вона посилено старіє
Попередній запис
Лікарська таємниця: які процедури вибирають для себе найбільш успішні косметологи
Наступний запис
Як прибрати друге підборіддя, звузити обличчя, зняти набряки і позбутися зморшок
Меню