Преса, Експерти

Відгук про процедуру HydraFacial® | Афіша Daily

Редактори Афіша Daily протестували топ-процедури косметологічних клінік. Саша Петрова відвідала косметологію Renew, де пройшла процедуру HydraFacial®. Пропонуємо вашій увазі її відгук і коментар до нього від сертифікованого тренера бренду Романа Басова.

Процедура HydraFacial®

Тестувала Саша Петрова

HydraFacial® — це комплексна процедура для обличчя: лікар-косметолог за допомогою апарату для гідровакуумного пілінгу і одноразових насадок наносить певні сироватки на шкіру по масажних лініях. Базова процедура складається з трьох етапів: очищення, пілінг, зволоження і захист шкіри, але можна добирати складові разом з фахівцем за потребами шкіри. Було трохи страшно йти, оскільки я не переношу неприємні відчуття. Але за всю процедуру мені було тільки трохи лоскотно. Очищення і ексфоліація відбуваються за рахунок двох складових – молочної кислоти з водоростями і саліцилової кислоти з гліколевою. На завершення лікар вбиває в шкіру зволожуючу сироватку з низкомолекулярною гіалуроновою кислотою і заспокійливими рослинними екстрактами, , що загоюють.

За відчуттями одразу після процедури шкіра ніби стала легкішою, однозначно м’якішою і приємнішою на дотик. Через кілька годин почервоніння зійшли, але сяйва я так і не побачила: можливо, варто пройти курс. Лікар рекомендувала перші кілька днів використовувати хлоргексидин, щоб уникнути запалень (щоправда, мені не вдалося), і крем з SPF, щоб не викликати пігментацію. Через день шкіра стала злегка лущитися, але потім все пройшло і обличчя знову стало ніжним.

Відгук редактора коментує косметолог-методист, сертифікований тренер HydraFacial® Роман Басов:

Роман БасовДуже важливо правильно «розуміти» процедуру. HydraFacial® – це не спосіб поетапного нанесення або впровадження сироваток за допомогою апарату. Унікальність технології полягає в комплексній стимулюючій дії на різні шари шкіри. Шкіра – орган складний, багатошаровий і в цій процедурі ми впливаємо на всі «поверхи». Тобто HydraFacial® – це цілий букет процедур в одній. А відмінною рисою є використання спеціальних запатентованих одноразових насадок, що мають спиралевидну поверхню. Насадки представлені в асортименті і призначені для різних етапів, цілей і типів шкіри.

Процедура HydraFacial® всесезонна, абсолютно фізіологічна, не вимагає реабілітації і спеціального постпроцедурного догляду. Класичний варіант не передбачає використання сонцезахисних засобів. Але у нас індивідуальний підхід до кожного окремого пацієнта і якщо ми включаємо в процедуру пілінг, то необхідний захист – це класика жанру.

Також важливо розуміти, що разовий сеанс – це хороший варіант доглядової процедури. І якщо ми вирішуємо певні естетичні задачі, то рекомендується пройти хоча б мінімальний курс з 5 процедур, з метою відновлення і збереження здорового стану шкіри. Саме дискератоз (тобто нерівності рогового шару і схильність до лущення) виключає той ефект здорового сяйва, якого ми домагаємося, виконуючи процедури HydraFacial®.

Будьте красивими!

Оригінал статті: Афиша

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    Відгук про процедуру HydraFacial® | Афиша Daily
,
Попередній запис
Як прибрати друге підборіддя, звузити обличчя, зняти набряки і позбутися зморшок
Наступний запис
”Процедура HydraFacial® показана будь-якому пацієнтові,” – Ольга Ларіна, клініка Tori | Vogue
Меню