Новини

Без уколів і папул: голлівудські процедури краси

Очищення, зволоження та захист від ультрафіолету – маст-хев для кожної дівчини, яка не хоче отримати пігментацію і нові зморшки після літнього сезону. Як загальмувати процес фотостаріння без уколів, болю і папул? Літо – саме час для апаратних процедур, впевнені в центрі медичної косметології Capsula. У новому інтерв’ю із засновником кліники Іриною Максимовою мова піде про унікальні процедури краси в літній період.

Що таке HydraFacial® і чому йому немає рівних серед апаратних процедур?

Розкажіть, які процедури необхідно зробити влітку, щоб захистити шкіру? Вже дуже не хочеться ховатися від сонечка.

— У нашому центрі на літній період розроблена спеціальна anti-age програма. Що важливо розуміти – будь-яку процедуру краси потрібно починати з очищення, щоб позбутися відмерлих клітин і очистити пори. З цим відмінно справляється улюблена процедура голлівудських зірок – каліфорнійська чистка HydraFacial®. Це маленький миючий пилосос, який опрацьовує кожну пору. Влітку дуже багато пилу, пори шкіри часто забиваються, може статися загострення акне. І ця процедура – справжній порятунок – апарат дуже м’яко очищає, дозволяє шкірі дихати. На відміну від традиційної ручної чистки тут неможливе утворення застійних пігментних плям, тому що немає тиску, процедура максимально щадна і ефективна. HydraFacial® має найпрестижніші премії в області косметології – Platinum Spa Treatment за новітню технологію і найкращу процедуру з негайним видимим результатом, а також премію Best of the Best за нову революційну технологію.

А якщо порівняти з поширеними процедурами, такими як УЗ-чистка або той же газорідинний пілінг?

— Ці процедури не витримують жодних порівнянь з HydraFacial®. Жоден ультразвук або повітряно-водний струмінь не вичистять вам пори, а от нашому миючому пилососу це під силу. Апарат працює як присоска, яка ретельно вичищає пори. Весь Голлівуд сидить на HydraFacial®.   Для очищення це наразі найефективніша процедура.

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    Без уколов і папул: голлівудські процедури краси
,
Попередній запис
Tower HydraFacial® – найкращий апарат для очищення шкіри обличчя
Наступний запис
Компанія HydraFacial® оголошує про новинку — Keravive™ для шкіри голови
Меню