Новини

Компанія HydraFacial® оголошує про новинку — Keravive™ для шкіри голови

На початку 2020 року компанія HydraFacial® оголосила про виведення на ринок першого і унікального в своєму роді засобу — HydraFacial® Keravive™.Запатентована сироватка Keravive™ діє на шкіру голови та волосяні фолікули. Надаючи очищаючий, стимулюючий, відновлюючий і зволожуючий ефекти, вона допомагає зробити волосся більш густим і здоровим. Як відомо, поганий стан шкіри голови (сухість, забруднені фолікули, відмерлі клітини, погана мікроциркуляція) призводить до ослаблення і стоншення волосся.

HydraFacial® має 22-річну історію. Своєю популярністю в області здоров’я шкіри компанія зобов’язана розробленій і запатентованій нею технології гідрадермабразії. Сьогодні продукти HydraFacial® і Perk™ відомі в більш ніж 87 країнах світу. І зовсім недавно компанія оголосила про створення ще одного засобу, чергової новинки в довгій низці персоналізованих skin-новацій. Це унікальна система Keravive™.

Як і класична процедура HydraFacial®, оздоровлення шкіри голови є трьохетапною програмою. Два перші етапи виконуються в косметологічному кабінеті. Їх мета — очищення, ексфоліація і насичення шкіри активними компонентами сироватки, а також стимуляція кровообігу. Третій етап проходить в домашніх умовах, з використанням спеціального спрея, який пролонгує і покращує результати процедури.

  • «Ми пишаємося тим, що HydraFacial® продовжує створювати категорії. Як і у випадку з нашими минулими інноваціями в області здоров’я шкіри, ми побачили можливість і необхідність в розробці цієї нової категорії для догляду за шкірою голови», — сказав Клінт Карнелл, генеральний директор компанії. «HydraFacial® завжди пропонує споживачам впевненість, яка приходить разом зі здоровою шкірою. Ми хочемо запропонувати таку ж упевненість мільйонам людей, які страждають від стоншення волосся». 

  • «Здорова шкіра голови має велике значення, але поки що не всі зрозуміли це», — зазначив Яель Халаас, доктор медицини, дерматолог з Манхеттена. «Будь-який пацієнт, стурбований стонченням або пошкодженням волосся, може отримувати хороший результат, оздоровлюючи свою шкіру. Здорова шкіра голови — запорука здорового і привабливого зовнішнього вигляду волосся».

HydraFacial® Vortex Technology та пептидний комплекс у складі Keravive™ інтенсивно очищають, відлущують, стимулюють й насичують шкіру запатентованою сумішшю пептидів і факторів росту. Під час процедури сироватка зволожує та живить шкіру голови, що дозволяє домогтися її оздоровлення. Для отримання максимальних результатів рекомендується, щоб клієнти проходили процедури у сертифікованого фахівця Keravive™ один раз на місяць протягом трьох місяців поспіль, постійно використовуючи при цьому спрей в домашніх умовах.

Сьогодні HydraFacial® продовжує вести активну рекламну кампанію Keravive™ серед дистриб’юторів, готуючись до виведення новинки на ринок.

The HydraFacial Company Announces Their Launch Into Scalp HealthPRNewswire

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    Без уколов і папул: голлівудські процедури краси
,
Попередній запис
Без уколів і папул: голлівудські процедури краси
Наступний запис
Компанія HydraFacial®️ запустила масштабний онлайн-проект
Меню