Новини

Компанія HydraFacial®️ запустила масштабний онлайн-проект

Масштабний інтерактивний проект HydraFacial LIVE від компанії Hydrafacial®.

Компанія Hydrafacial® для своїх теперішніх та майбутніх партнерів запускає масштабний онлайн-проект HydraFacial LIVE! У прямому ефірі вас чекають інтерв’ю в форматі питання-відповідь з партнерами та експертами б’юті-індустрії з усього світу.

Унікальна онлайн конференцію відбудеться 3 квітня з 12:00 до 16:00 за московським часом. Приєднуйтесь, реєструйтеся, беріть участь! www.hydrafaciallive.com

Детальніше про формат навчання, про теми та питання, які будуть обговорюватися в прямому ефірі HydraFacial LIVE – читайте нижче.

Франческа Уайт – модератор HydraFacial LIVE.

Модератором онлайн-заходу виступить Франческа Уайт, екс-головний редактор рубрики “Краса і здоров’я” відомого британського видання “Tatler”. Франческа – профі в б’юті сфері, а також є засновницею і куратором навчальної площадки “Трикутник краси” ( “Beauty triangle”).

Онлайн-конференція складатиметься з кількох блоків

Процедура HydraFacial® – теорія і практика:

  • Як правильно поєднувати процедуру HydraFacial® з іншими процедурами? Тут ви отримаєте практичні поради та рекомендації професіоналів і експертів, а також дізнаєтеся про їхній досвід, результати та ефективності від комбінування різних відходів.
  • Як застосовувати догляд з HydraFacial® для різних типів і різних проблем шкіри? Що рекомендують робити фахівці, а від чого варто відмовитися?
  • У цей непростий час всіх, природно, хвилює питання: як правильно захистити і не допустити потрапляння в систему Hydrafacial вірусів і бактерій? Як убезпечити свого клієнта і свій апарат?

Догляд за шкірою голови – новий досвід з HydraFacial®:

  • Як проводити процедуру по догляду за шкірою голови? Апарати Hydrafacial призначені не тільки для догляду за шкірою обличчя, шиї і області декольте, але, завдяки новій технології оздоровлення, подбають про шкіру голови і волосяних фолікулах за допомогою HydraFacial® Keravive ™. Практикуючі фахівці вам розкажуть про особливості використання і поділяться своїми практичними рекомендаціями.
    HydraFacial® і успішне ведення бізнесу в б’юті сфері:

Дуже актуальними і важливими зараз будуть відповіді на питання, що цікавлять буквально кожного:

  • Як активізувати бізнес після COVID-19?
  • Які кроки зробити в першу чергу?
  • Що робити, щоб досягти швидкого повернення інвестицій?
  • Як залучити нових пацієнтів на процедуру HydraFacial®?

⬇️Переходіте і реєструйтеся за посиланням: www.hydrafaciallive.com

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    Компанія HydraFacial®️ запустила масштабний онлайн-проект
Меню