Преса, Експерти

Як відновити шкіру рук після постійного миття та антисептиків | L’Officiel

Косметолог і сертифікований тренер HydraFacial Наталія Добровольна розповіла редакції L’Officiel, як відновити та зволожити шкіру рук після постійного миття і антисептиків в умовах карантину. 

Пошкоджена шкіра це не лише непривабливо, але й завдає масу незручностей та болісних відчуттів. Як забезпечить шкірі рук належну турботу редакція L’Officiel розбиралася разом з косметологом і методистом компанії Spaland Наталією Добровольною.

Якою водою (теплою/холодною) краще мити руки, щоб пошкоджень від частого миття було менше?

Температура води повинна бути теплою не гарячою і не холодною. Гаряча вода пошкоджує шкіру, руйнуючи її бар’єрну функцію, як наслідок з’являється сухість, свербіж, подразнення. Це відбувається, тому що вода при більш високих температурах позбавляє шкіру її натуральних масел і може навіть викликати симптоми у людей з такими шкірними захворюваннями, як екзема.Тому слід відрегулювати температуру води до вашого рівня комфорту переважно теплого. Оптимальний діапазон 20-40 °C, ідеальне значення температура тіла. Тепла вода краще холодної, яка, в свою чергу, менш ефективна при видаленні забруднень.

Які компоненти повинні бути в складі крему або бальзаму для рук для тривалого зволоження шкіри?

У агресивних умовах (часте використання мила, спирту, антисептиків), важливо використовувати не тільки просто зволожуючі, а й так звані “бар’єрні засоби” вони будуть виконувати функцію водно-ліпідної мантії, а також глибоко живити.

Як ще можна зменшити агресивну дію постійного миття та антисептиків?

Для цього потрібно дотримуватися кількох правил. Мило і спиртовмісні засоби для антисептики рук не повинні використовуватись одночасно. Використовуйте спиртовмісні засоби для рук зі зволожуючими компонентами.

Крім того, бажано віддати перевагу рідкому милу. Сполучні речовини, які утримують шматок твердого мила разом, мають високий рН, що викличе непотрібну сухість. Використовуйте зволожуючий мило з кремоподібною консистенцією. Добре, якщо в складі є такі інгредієнти, як гліцерин і ланолін.

Також, при використанні рушників, дуже важливо промокати шкіру, а не терти її, щоб уникнути утворення тріщин.

Що, окрім крему для рук, допоможе ефективно зволожити шкіру?

Можна звернутись до салонних процедур. Одна з наших найулюбленіших процедур для догляду за обличчям, HydraFacial, має програму, призначену для відновлення шкіри рук. Ця процедура складається з трьох етапів: відлущення за допомогою спеціальної спіралевидної насадки, а також зволоження і відновлення шкіри запатентованими сироватками. Після сеансу у вас зникне відчуття стягнутості й стабілізується водно-ліпідний баланс.

Любителям інвазивних процедур раджу біоревіталізацію (внутрішньошкірне введення препаратів на основі гіалуронової кислоти). Також, не варто забувати про парафінотерапію догляд буде ефективний при сухості, лущенні та тріщинах.

Чи ефективне використання масел в якості додаткових компонентів догляду за руками в непростий період?

У догляді за руками для зменшення сухості та загоєння використовують велику кількість масел. Наприклад, такі як: арганове, мигдальне, персикове, масло ши та обліпихи. Масла мають регенеруючу дію, живлять суху шкіру, сприяють збільшенню еластичності шкірного покриву. Тому як додатковий засіб по догляду за шкірою рук масла можна використовувати для масажу рук або наносити ввечері перед сном.

Чи варто використовувати скраби та пілінги для рук, чи на період частого миття краще відмовитися від цих продуктів?

У цей період можна використовувати скраби, але дуже дрібнодисперсні, без дряпаючих гранул, які м’яко будуть очищати шкіру та відлущувати ороговілі клітини. Це послужить хорошою підготовкою до подальшого нанесення зволожуючих і поживних засобів.

Які домашні процедури найбільш ефективні для відновлення шкіри рук?

У домашніх умовах використовуйте відновлюючі рукавички для рук, що збагачені рослинними екстрактами, маслом ши та оливковою олією. Вони стимулюють процес відновлення шкіри, допомагають її розгладити, пом’якшити та зволожити. На ніч обов’язково використовуйте зволожуючий крем для рук, якщо є можливість, нанесіть його товстим шаром під спеціальні бавовняні рукавички це дозволить корисним компонентам продукту проникати глибше.

Крім того, без хорошого крему в умовах карантину, коли лікарі наголошують про важливість регулярного миття рук не менше 20 секунд і обробкою спиртовмісним антисептиком, не обійтися.

Джерело: Як відновити шкіру після постійних спроб і антисептиків: L’Officiel

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    Як відновити шкіру рук після постійного миття та антисептиків | L’Officiel
,
Попередній запис
HydraFacial® — одна з найбільш популярних процедур 2019 року
Наступний запис
Як вижити бізнесу в період вимушеного карантину: рекомендації британської консалтингової компанії
Меню