Експерти

Альона Саромицька про поєднання Hydrafacial® з іншими апаратними технологіями | думка експерта

Лікар дерматовенеролог, косметолог вищої категорії, міжнародний тренер та експерт з ін’єкційнх методик і лазерних технологій, головний лікар Центру естетичної медицини та косметології Клініка Professional Альона Саромицька розповіла, як і навіщо поєднувати HydraFacial® з іншими процедурами.

 

Саромицька Альона Миколаївна

Що таке Hydrafacial® і які існують методики й етапи догляду?

Всім відомо, що Hydrafacial® — улюблена процедура таких голівудських зірок, таких як Кемерон Діаз, Меттью Макконахі та ін. Це не лише унікальна технологія, а ще й улюблена, тому у нас в клініці представлені одразу два апарати! З огляду на сучасний соціально активний час, все більше пацієнтів уникає звичайних чисток і відмовляється від травматичних механічних чисток. Я сама люблю цю технологію, оскільки це аналог безін’єкційної мезотерапії. Ми активно використовуємо її в своїй клініці та рекомендую цю процедуру пацієнтам навіть із сухою й чутливою шкірою.

Особливість цієї технології полягає в тому, що ми можемо підібрати та адаптувати цю процедуру під будь-який тип шкіри: суха або чутлива, жирна або комбінована, зневоднена. Ця методика вирішує всі проблеми наших пацієнтів.

Чи важлива сезонність для проведення цієї процедури?

Абсолютно немає сезонності. Це безпечно і всесезонно, а для мене, як для керівника, це ще і рентабельно.

Як ви поєднуєте технологію Hydrafacial® з іншими, наприклад, при лікування акне?

Очищуємо шкіру використовуючи перший етап ексфоліацію, тим самим готуємо шкіру до більш глибокого проникнення лікувальних компонентів, використовуємо пілінг на основі гліколевої і саліцилової кислот, проводимо екстракцію комедонів, всі ці етапи передбачають використання індивідуальних насадок і активних сироваток для протизапального ефекту за допомогою вакууму.

Для досягнення ще кращих результатів ми поєднуємо цю методику з іншими апаратними процедурами. Ми активно комбінуємо її з абляціонним і неабляціоннимі методиками, наприклад, IPL-терапією, особливо в лікуванні розацеа, акне та для інтенсивного зволоження шкіри.

А чи можливо поєднувати Hydrafacial® з пілінгом PRX-T33?

Звичайно, можливо. Цей пілінг не потребує тривалого періоду реабілітації. Ви можете очистити шкіру за допомогою Hydrafacial® — це прекрасний етап підготовки для проведення пілінгу, а завершити пілінгом. Це дуже ефективно як для проблемної шкіри, так і для омолодження.

Чи використовуєте ви цю процедуру при лікуванні пігментації?

Ми використовуємо цю технологію, як для профілактики даної проблеми, так і для її лікування. Важливо спочатку визначити який вид пігментації у пацієнта, виявити причини її виникнення. Необхідно також визначити рівень феритину. Якщо у пацієнта низький рівень феритину, то як би ви не боролися з пігментацією, ефекту не буде. Важливо розуміти, з чим ви працюєте, і правильна постановка діагнозу пацієнту — це запорука успішного лікування.

Ми успішно комбінуємо Hydrafacial® з IPL-технологіями. Під час проведення IPL-терапії ми руйнуємо існуючий пігмент у пацієнта, а потім вводимо активні речовини, що пригнічують тирозиназу, а також освітлюючі засоби для того, щоб зменшити прояви пігментації на обличчі.

Якщо у пацієнта закриті комедони? Що ви робите?

Якщо у пацієнта закриті комедони, то перед процедурою спеціальною голочкою або лопаткою розкривається кришка комедона, а потім за допомогою вакуумної екстракції ми прибираємо комедони. Звичайно ж ми прагнемо мінімально травмувати тканини. Якщо чесно, то я не дуже люблю травматичні чистки і тому переважно використовую технологію Hydrafacial®. Якщо у нас пацієнт з дуже проблемною шкірою, закритими комедонами, і потрібно механічне чищення шкіри, ми використовуємо BBL-терапію на закриті і дуже запалені комедони і фільтр 420. Тобто ми обробляємо всі проблемні зони за допомогою 420 фільтра, які впливають на бактерії Propionibacterium acnes. Після цього ми використовуємо Hydrafacial®. Під час процедури за допомогою саліцилової кислоти ми проводимо легкий пілінг, прибираємо роговий шар шкіри, послаблюємо запалення, робимо екстракцію, після чого вводимо активні речовини, які знімають наявні запалення на шкірі і служать їх профілактикою.

Могли б ви докладніше розповісти про поєднання технологій HydraFacial® і IPL?

Однією з різновидів апаратної технології IPL є BBL-терапія, в якій застосовуються дві лампи розжарювання — передача імпульсу від двох ламп. Якщо у пацієнта проблемна шкіра, ви використовуєте фільтр 420 + Hydrafacial®, при розацеа — фільтр 515, 560 і 590. Таким чином ви працюєте на різних рівнях, на поверхневих і глибших, і таким чином забирається судинна сітка. А завершуєте лікування за допомогою Hydrafacial®. Дуже ефективно введення сироватки з вітаміном С, яка зміцнює судини і сприяє лімфодренаж.

На який день ви застосовуєте Hydrafacial® після IPL терапії?

Я роблю це відразу. Спочатку застосовую IPL-терапію, яку завершую процедурою Hydrafacial®.

Чи важлива в цій процедурі системність і як часто можна її повторювати? Яким курсом ви проводите це лікування?

Дуже важлива. Багато хто запитує, який курс? Але курсу як такого немає. Я б сказала, що це “довічна” терапія. Якщо шкіра дозволяє, ми цю методику робимо раз на тиждень. Ви можете виключити етап пілінгу в процедурі, а використовувати хороший вакуумний дренаж і вводити активні речовини в шкіру за допомогою повітря.

Поєднуєте ви ін’єкційні методики з технологією Hydrafacial®?

Чому б і ні. Залежить від одномоментного або послідовного проведення процедур. Якщо процедура відбувається одномоментно: спочатку робите Hydrafacial®, а зверху обробляєте особа гіалуроновою кислотою, використовуєте мезогіалуроновие або гіалутокс технологиии. Якщо ви робите послідовні процедури, то спочатку ви очищаєте, зволожує шкіру, створюється депо з гіалуронової кислоти, а через тиждень ви вже можете проводити мезотерапію. Але якщо необхідно раніше, то я рекомендую не раніше, ніж через 3 дні.

При протоколі омолоджуючих процедур чи використовуєте ви додатково Hydrafacial®? За яких протоколах, і яким чином?

Я б назвала процедуру Hydrafacial® процедурою «На вихід», «Процедурою червоної килимової доріжки». Можна використовувати сироватку з гіалуроновою кислотою, яка дуже позитивно впливає на розподіл фібробластів, сприяє глибокому зволоженню, і створює ефект сяйва шкіри. Саме тому я доповнюю все омолоджуючі протоколи процедурою Hydrafacial®.

Hydrafacial® володіє потужним антивіковим дією, лікувальні сироватки містять компоненти для молодості шкіри антиоксиданти, пептиди, вітаміни. Для посилення результату можна використовувати бустери вони додадуть WOW ефект, а вакуум посилить кровообіг, додасть тонус і свіжість особі.

Як поєднувати масаж обличчя і технологію Hydrafacial®? Чи це можливо?

Звичайно, спочатку зробіть масаж обличчя, а потім завершіть догляд за допомогою Hydrafacial®.

Комбінуєте ви технологію Hydrafacial® і механічну або ультразвукову чистку особи?

Якщо пацієнту показана механічна чистка обличчя, то спочатку проводиться догляд з технологією Hydrafacial®, а потім косметолог додає механічне чищення до другого етапу процедури.

Якщо у пацієнта суха шкіра, наскільки часто можна проводити процедуру?

Я сама власниця сухої шкіри, тому процедуру Hydrafacial® роблю раз в тиждень, опускаючи при цьому чистку, а тільки живлячи та зволожуючи шкіру. Для того щоб активно працювали ваші домашні засоби, необхідно регулярно очищати шкіру, звільняючи її від забруднень і рогового шару епітелію, тоді всі поживні речовини будуть швидше і глибше проникати в шкіру. Процедура Hydrafacial® є ще і прекрасною методикою для ексфоліації шкіри та глибокого зволоження.

Який домашній догляд після процедури Hydrafacial® з лінійки бренда iS CLINICAL® ви порекомендуєте?

Мені дуже подобається використання зволожуючих сироваток бренду iS CLINICAL®, наприклад, HYDRA COOL® SERUM.

Зволожуюча сироватка HYDRA-COOL® SERUM від iS CLINICAL®

Чи є купероз протипоказанням для проведення процедури Hydrafacial®?

Зовсім не є. Для шкіри з куперозом саме технологія Hydrafacial® буде дуже ефективна, оскільки здійснюється лімфодренаж. І можна використовувати бустер з вітаміном С, що зміцнить стінки судин. Але необхідно використовувати дуже легкий вакуумний масаж, або ж прибрати з протоколу саліциловий пілінг, оскільки він є дратівливим чинником.

Додаєте ви в протокол алмазну микродермабразию?

Ми не працюємо з алмазної мікродермабразії. У нас є багато як абляційних, так і не абляційних методик: ResurFX ™ при роботі на М22, методика CB – CLEAR + BRILLIANT, на завершення ми це все можемо закрити НЕ абляціонним фракційним фототермолизом.

Чи радите ви процедуру Hydrafacial® для тонкої і сухої шкіри?

Ми рекомендуємо її пацієнтам із сухою і тонкою шкірою, яким протипоказана механічне чищення особи. Це дуже делікатна чистка, атравматична, ще ми її називаємо процедурою «на вихід» або ж «голлівудський догляд». Саме ця процедура підходить пацієнткам, які хочуть відразу ж виглядати свіжо, без слідів почервоніння і видимих слідів відвідування косметолога.

Чи можливе поєднання біорепіла з Hydrafacial®?

Рекомендую спочатку провести догляд за допомогою Hydrafacial®, а потім завершити біорепілом.

Додаєте чи ResurFX ™?

Спочатку Hydrafacial®, потім робимо чистку і використовуємо ResurFX ™, після якого наносимо лікувальні сироватки за показаннями. Наприклад, при купероз і пігментації дуже добре працюють сироватки з вітаміном С, можливо також нанесення плазми. Дуже ефективно використовувати лікувальні сироватки iS CLINICAL®.

Які самі поширення відгуки від процедури Hydrafacial® від ваших клієнтів?

Процедуру Hydrafacial® можна робити не тільки на обличчя, шию і область декольте. Дуже часто наші клієнти використовують її і на кисті рук, а також перед нанесенням професійного макіяжу перед важливими заходами.

Як виглядає повний протокол процедури Hydrafacial®?

Повна програма — це очищення шкіри з використанням пілінгу, вакуумного масажу, і бустерів по проблематеці шкіри. Починаємо з ексфоліаціі, глибокого очищення шкіри, наносимо пілінг концентрацію індивідуально підбираємо з проблематики шкіри, потім робимо вакуумну екстракцію, прибираємо комедони (якщо це необхідно), використовуємо бустер освітлюючий або антивікової, а потім насичуємо шкіру антиоксидантної сироваткою. Я люблю використовувати гіалуронову кислоту, яка, наповнює особа вологою, і надає сяйво шкіри зсередини. Після процедури мої пацієнтки часто відмовляються наносити тональний засіб, оскільки шкіра має здоровий та доглянутий вигляд.

Чи можна проводити процедуру Hydrafacial® вагітним пацієнткам?

Можна, але я рекомендую виключити пілінг з саліцилової кислотою з протоколу, а провести очищення з вакуумним масажем і зволоженням шкіри, використовувати гіалуронову кислоту. Оскільки вагітні пацієнтки мають обмеження в проведенні різних процедур, Hydrafacial® не тільки приємна процедура, яка допомагає дуже добре вирішити проблему набряків, але і безпечна для них в цьому періоді.

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    Альона Саромицька про поєднання Hydrafacial® з іншими апаратними технологіями | думка експерта
, , , , , , ,
Попередній запис
Як вижити бізнесу в період вимушеного карантину: рекомендації британської консалтингової компанії
Наступний запис
HydraFacial – процедура місяця за версією журналу New-Magazine
Меню