Преса

Процедура HydraFacial® при лікуванні проблемної шкіри | Flacon Magazine

Молодший редактор Flacon Magazine поділилася особистим щоденником лікування акне. У боротьбі за ідеальну шкіру дівчині допомагає процедура HydraFacial®.

ПЕРШИЙ ВІЗИТ

Трохи страшно. Сідаєш на білу кушетку, зачитує свою автобіографію. Звучать слова: «Сьогодні зробимо тобі легку чистку HydraFacial».

Карта пацієнта
ПІБ: Кисельова Ія Дмитрівна
Вік: 20 років
Спосіб життя: Активний
Режим харчування: Дієтичне, іноді шкідливий
Куріння / вживання алкоголю: Так / ні
Статура: Атлетична
Діагноз: Легкий ступінь акне
Вихідні дані:
Комбінований тип шкіри – T-зона жирна, щоки нормальні.
Багато закритих комедонов. Є гнійні папули. Є постакне в стані ранок. Самі проблемні зони – лоб і підборіддя.
Історія хвороби:
Прищі з’явилися в 14 років. Перші два роки ситуація була запущена, після вдалося нівелювати червоні запалення. Закриті комедони залишилися. Нове загострення сталося під час карантину. Каталізатор – стресові стани і гормональний збій.

Лікуючий лікар: лікар-косметолог, дерматолог, трихолог Желябовская Даріан Олександрівна, Клініка естетичної медицини Remedy Lab
Попередня тривалість лікування: Три місяці
Регулярність візитів до косметолога: Раз в тиждень

«HydraFacial® („ХайдраФэшл“) — це процедура глибокого очищення, інтенсивного зволоження і подальшого ефекту омолодження в одному флаконі.

Секрет простий: вакуум, гарне відлущування за допомогою спеціальних насадок (здається, вже мова стерла на консультаціях про те, наскільки важливо правильно очищати шкіру і відлущує “непотрібні” шари епідермісу). Бонусом нанесення сироваток з ретельно підібраним складом для кожного етапу процедури.

Важливі моменти:

  1. Це не боляче. Звичайно, якщо HydraFacial® проводить фахівець, що пройшов навчання. Тут важливо буквально все – від розташування маніпули з насадкою в руці до виставлення на кожному етапі коректних параметрів, відповідних шкірі пацієнта. Так що всім, хто боїться ін’єкцій, highly recommend.
  2. Для посилення ефекту процедуру можна доповнити пілінгом, нанесенням спеціальних сироваток з пептидами і антиоксидантами, розгладжують зморшки або освітлюючими шкіру.
  3. Чи зможе апарат прибрати чорні точки і прищі? Якщо у вас жирна, товста, пориста шкіра (і при цьому зневоднена), ви давно не робили чистку, а чорні точки нелегко видавити навіть механічно, то після першого сеансу – немає. Але після другого етапу – можливо.
  4. Тому HydraFacial® не може замінити звичайну ручну чистку. Процедура делікатно очищає пори, не травмує шкіру і залози. Її можна і потрібно проводити курсом. Реабілітації НЕ буде практично ніякої. А ось накопичувальний ефект у вигляді зволоження, сяйва шкіри і розгладження зморшок – так.
  5. Процедура відмінно підійде «на вихід». Її можна робити перед будь-яким важливим заходом. І ви гарантовано тульський пряник. У сенсі, сяєте».

ВІДГУК ПРО HYDRAFACIAL

У мене якраз був важливий захід. І негативний досвід з механічною чисткою і домашнім режимом наступні 10 днів теж. Після HydraFacial® спочатку не повірила очам – як це після такої процедури я виходжу вся сяюча, без темних кіл і зі здоровим кольором обличчя. І немає відчуття, що по тобі проїхалися бульдозером. Ось так виглядало лице відразу після HydraFacial®. Природно, запалення залишилися. Але до них ми ще дійдемо.

Процедура навіть приємна. Тобі водять по обличчю різними насадками з сироватками: спочатку – очисними, потім – поживними і зволожуючими. Через 15 хвилин прямо відчуваєш, що шкіра почала дихати.

Щоденник лікування акне: частина перша: Flacon Magazine

Косметологическое оборудование    »    Блог    »    Процедура HydraFacial® при лікуванні проблемної шкіри | Flacon Magazine
, , ,
Попередній запис
HydraFacial виступив бюті-партнером Fashion Mama Brunch by Slava Soria
Наступний запис
Hydrafacial вибирає кожна приваблива дівчина
Меню