Новини, Відгуки, Експерти

HydraFacial – процедура місяця за версією журналу New-Magazine

Розповідаємо, як вона проходить і чому після неї шкіра починає дихати. Її можна проводити навіть влітку.

На цей раз процедуру, а саме, атравматичну чистку обличчя HydraFacial, вирішив протестувати редактор відділу новин сайту New-magazine Олексій Краснов.

“Не чоловіча це справа”, – скажете ви, дізнавшись, про те, що я вирушив в салон краси. А я завірю вас, що навіть особи чоловічої статі теж повинні стежити за своїм зовнішнім виглядом. Звичайно, не варто проводити цілі дні в кабінеті косметолога, але час від часу навідуватися до лікаря необхідно.

Я відправився в клініку ЦIДК. Тут, до речі, ніхто великі очі від моєї появи робити не став. І якщо ви подивитеся на сайті закладу, то там навіть є окремий розділ, присвячений процедурам для чоловіків.

Ірина Федяєва, лікар-дерматолог, косметолог мережі клінік ЦIДК порадила мені пройти атравматичну чистку обличчя HydraFacial. Вона пояснила: “Для багатьох чистка обличчя – це щось дуже хворобливе і болісне. Потрібно довгий час терпіти видалення акне, вугрів, розтин комедонов. А якщо не боляче, значить не працює. Однак все це відноситься до механічної чищенні, яка вже відживає своє. На даний момент світ косметології пропонує дуже ніжну і щадну процедуру, яка набагато ефективніше – атравматичну чистку обличчя, після якої шкіра не витрачає сили на регенерацію нанесених ран і забуває про запаленнях і розширених порах “.

Мене поклали на кушетку і цілу годину чаклували над моїм обличчям. Це було дійсно не боляче. Спочатку мені очистили шкіру обличчя, а потім за допомогою спеціального апарата з насадками видаляли весь “бруд”. Після цього нанесли маску. Доктор попередила, що відразу після процедури можуть залишитися невеликі почервоніння, але вони швидко пройдуть. І була права. Вже через півгодини я глянув в дзеркало і не виявив ніякої червоності. Більш того, ніяких чорних крапок і нерівностей.

Поради косметолога

У яких випадках варто робити процедуру?

  • розширені пори
  • забруднена шкіра
  • недостатня еластичність шкіри
  • підвищена сухість або жирність шкіри
  • нездоровий колір обличчя і нерівний рельєф.

Процедуру можна проводити пацієнту, який перебуває в стані вагітності, має на шкірі обличчя будь-які травми або опіки, а також різного роду захворювання. Дуже важливо після процедури не ходити в сауни, лазні та басейни, довго не перебувати на сонці або стояти при сильному вітрі, не робити інші чистки особи, а також ненадовго утриматися від косметики.

Фото: відкриті джерела, прес-служба.

Джерело: New-Magazine

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    HydraFacial - процедура місяця за версією журналу New-Magazine
Меню