Преса

Hydrafacial вибирає кожна приваблива дівчина

10 косметологічних процедур, які вибирає кожна приваблива дівчина!

Доглянута зовнішність, що виділяється здоровою і красивою шкірою, є основним параметром привабливості дівчат, а також жінок.

Дерматологи разом зі своїми колегами косметологами проаналізували різні ситуації і зробили висновок про ефективну систему досягнення кращих результатів у пацієнток.

Довгострокові і оптимальні результати вдається отримувати, коли грамотно поєднуються ін’єкційні методики омолодження з апаратними способами. Вони прокоментували ситуацію, вказавши 10 косметичних процедур, які сьогодні обирає і використовує кожна красива дівчина.

Розглянемо ці варіанти омолодження шкіри та їх особливості.

Апаратне очищення шкіри на Hydrafacial

Спосіб собою являє гідропілінг вакуумом за три етапи. Очищення шкіри на апараті Hydrafacial абсолютно безпечне і показано пацієнткам з будь-яким типом шкіри, всім віковим категоріям.

Пора року для даної процедури не принципова. Як тільки очищення шкіри зроблено, ніякого реабілітаційного періоду дотримуватися не потрібно.

Сама методика апаратного очищення шкіри складається з етапів:

 • лікування;
 • очищення шкіри;
 • омолодження.

Холодний пілінг лазером

Ербієвий промінь, що видається спеціальною лампою, має довжину хвилі 2940 нм. Випромінювання має м’яку дію на поверхневі шари шкіри, ефективно стимулюючи м’язові волокна і запускаючи процеси самоочищення в клітинах.

Результат лазерного пілінгу:

 • сяюча, гладка шкіра;
 • звужені пори;
 • зменшення зморшок;
 • рівний колір обличчя.

Плазмотерапія

Цей спосіб є інноваційним омолодженням на клітинному рівні. Процедура вражаюче результативна, оскільки виконується активація відновних процесів в організмі. Створюється стимуляція росту молодих клітин шкіри завдяки посиленню цілого каскаду обмінних реакцій.

Етапи омолоджувальної плазмотерапіі наступні:

 • спочатку здійснюється забір венозної крові;
 • потім кров в пробірці, поміщають всередину центрифуги;
 • відокремлюють плазму від формених елементів (лейкоцити, еритроцити, тромбоцити і ін.);
 • отриману плазму окремо збагачують еритроцитами;
 • склад за допомогою мікроін’єкцій вводять в шкіру.

Такий метод допомагає прискорювати регенерацію шкіри, а також сприяє гальмуванню процесів старіння.

Ботулінотерапія

В сучасній косметології дана методика омолодження продовжує залишатися найпростішої і дуже економічною. Після курсу ін’єкцій результат втілюється майже відразу – пацієнтки набувають візуальну молодість.

По складу ботулотоксин собою являє токсичний білок, який блокує передачі електричних імпульсів з нервових волокон в м’язові клітини. Механізм дії виходить простим – порушення проходження імпульсів призупиняє тонізуючу дію на мікроскопічні м’язи і шкірні зморшки розгладжуються.

Важливо! Деяким пацієнткам через небезпеку алергічних реакцій уколи ботулотоксину протипоказані!

Лазерна епіляція

Сучасним способом позбавлення від зайвого волосся і небажаних волосків на тілі є лазерна епіляція. Ніякої шкоди шкірі не заподіюється. У процесі світового впливу хвилі лазерного променя «спалюють» волосяні цибулини завдяки розігріву тканини надісланими імпульсами.

Як тільки сфокусований промінь досягне фоликула, відбувається його локальний критичний розігрів і волосся гине. Через кілька діб волоски повністю вмирають і самостійно відпадають.

Для якісного результату пацієнткам потрібне походити курс, тривалість якого обумовлена ​​індивідуальними особливостями (структура волосся, кількість, можливі реакції). Обов’язково потрібна попередня консультація, де буде виконано тестування на переносимість лазерної епіляції.

Лазерна терапія розацеа

Іноді з різних причин відбувається прояв червоних судин в шкірі крил носу. У багатьох людей є ця проблема, але для дівчат вона є справжньою трагедією.

Розацеа можна усувати лазерним лікуванням. Найефективнішим сьогодні вважається неодимовий лазер. За допомогою якого косметолог може прибрати судини синього і червоного кольору які виступили в шкірі, не пошкоджуючи прилеглі тканини.

Процедура не викликає запальних реакцій і загибелі клітин шкіри, через що ніяких пошкоджень і рубців не формується.

Smooth-омолодження

Делікатне розгладження зморшок шкіри обличчя шляхом смус-омолодження стимулює природну генерацію колагену. Нові волокна утворюють додатковий каркас, підтягують овал обличчя і розгладжують зморшки. М’який спосіб – лазерне експрес-омолодження – процедура дуже акуратна та з швидким результатом.

Складних схем реабілітації пацієнткам не потрібно.

Хорошою перевагою Smooth-омолодження виступає вкрай мінімальна інтенсивність реакції шкіри на світловий вплив, яка є типовою для інших процедур з лазером. Можлива невелика набряклість і гіперемія (почервоніння). Спосіб ідеальний для дівчат, які цінують власний час.

При впливі лазерним випромінюванням всі шари шкіри рівномірно прогріваються. Методика сприяє зникненню міжклітинного набряку тканин, звужуються пори, відповідно пропадають дрібні зморшки, відбувається освітлення пігментних плям.

4D- и 3D-омолодження

Це ще один варіант лазерної косметологічної процедури. Тут застосовується комбінований комплекс з 3 або 4 спеціальних систем впливу, об’єднаних в єдиній процедурі.

У програму зазвичай обов’язково включають способи:

 • лазерне шліфування;
 • ліфтинг;
 • лазерне омолодження.

Пацієнтки починають помічати ефект 3D- або 4D- омолодження через 2-3 доби після виконаної процедури. Результат омолодження утримується до 1-1,5 років.

Ін’єкції філерів (контурна пластика)

Принцип методики полягає у внутрішньошкіряному введенні спеціальних наповнювачів – гелів з гіалуронової кислоти (або гідроксіапатітової основи). Ін’єкції проводяться в проблемні ділянки шкіри або області обличчя.

Наразі косметологічними процедурами з філлерами добиваються ефективних результатів:

 • варіанти корекцій форми підборіддя;
 • збільшення губ;
 • скорочення носогубних зморшок;
 • позбавлення від носослізних борозен;
 • зміни форми носа.

Нитковий ліфтинг

У методики, що створює ефект підтяжки шкіри, є кілька альтернативних назв – біоармування нитками, тредліфтинг, імплантація ниток, нитковий ліфтинг.

Завдяки такій процедурі отримуємо:

 • омолодження шкіри обличчя;
 • ущільнення шкіри;
 • робляться гармонійні контури особи;
 • поліпшення стану різних частин тіла.

Перша процедура вже дає видимий результат, тому нитковий ліфтинг оптимальний для леді, що бережуть свій час. Ефект після курсу професійного біоармірування нитками бездоганний.

Метод тредліфтінгу може призначатися жінкам з 25 років, щоб виконувати профілактику птозу. З 30 до 60 років нитковий ліфтинг використовують для корекції або збільшення ефекту інших варіантів процедур “anti-age”.

Спеціалізованої підготовки перед імплантацією ниток не проводиться, а реабілітація в 97% випадків не потрібна. Дискомфортних відчуттів не спостерігається.

Нюанс! Спосіб омолодження нитковим лифтингом добре підходить пацієнткам, які побоюються виконувати хірургічне втручання!

Висновок

Косметологічна галузь безперестанку розвивається, пропонуючи жінкам нові способи омолодження обличчя і тіла. Варто уважно вивчати особливості методик, якщо виникає потреба в корекції вікових або ситуаційних змін шкіри.

Кожен варіант має власний перелік показань і переліком застережень або протипоказань. Тому необхідна попередня консультація тільки з досвідченим лікарем, який професійно займаються косметичними процедурами та омолодженням шкіри.

Джерело: INFOX

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    Hydrafacial вибирає кожна красива дівчина
, , ,
Попередній запис
Процедура HydraFacial® при лікуванні проблемної шкіри | Flacon Magazine
Наступний запис
Інноваційний бустер ReGen GF для процедур від компанії HydraFacial®
Меню