Новини, Преса

Інноваційний бустер ReGen GF для процедур від компанії HydraFacial®

ReGen GF – це вдосконалений пептидний комплекс з факторами росту і запатентованою технологією транспортування речовин M-007®.

До складу ReGen GF входить запатентована суміш пептидів нового покоління, яка підсилює вироблення колагену і еластину, зменшує запалення, зволожує і сприяє відновленню шкіри.

Унікальні ефективні біоінженерні пептиди в складі ReGen GF роблять його першим бустером з факторами росту, який доступний в усьому світі.

Компанія HydraFacial® постійно займається розробкою інноваційних продуктів і удосконалює склади сироваток. Клінт Карнелл, виконавчий директор компанії, (Clint Carnell) стверджує, що бустер ReGen GF з ​​унікальною комбінацією пептидів і технологією транспортування речовин М-007® – справжній прорив у сфері догляду за шкірою.

“При розробці бустера ReGen GF ми використовували ефективні і безпечні інгредієнти, які дозволені в усьому світі, оскільки нашою метою було зробити бустер ReGen GF з факторами росту доступним для дистриб’юторів HydraFacial® по всьому світу”.
– Клінт Карнелл

Технологія M-007® – цільова молекулярна система транспортування речовин, яка підвищує біодоступність більшості інгредієнтів. Важливою функцією цієї технології є посилення біологічної зв’язку між білками і рецепторами шкіри, що забезпечує більш глибоке проникнення активних речовин в шкіру і дозволяє швидше досягти бажаних результатів. Молекула М-007 здатна переносити пептиди, вага яких в 300 разів перевищує вагу самої молекули, при цьому не збільшуючись в розмірі.

Активні інгредієнти ReGen GF:

  • Гептапептид-32 стимулює вироблення колагену і еластину, завдяки чому зовнішній вигляд шкіри значно поліпшується.
  • Пептид міді Cu-GHK прискорює процес загоєння ран і сприяє відновленню шкіри.
  • Пальмітоіл тетрапептид-7 зменшує запалення і стимулює зростання колаген-продукують клітин.
  • Пальмітоіл трипептид-5 виводить токсини з шкіри і підвищує пружність шкіри.
  • Азелоіл біс-дипептид-10 перешкоджає утворенню вільних радикалів і усуває перші ознаки старіння.
  • K3 Вітамін C бере участь в синтезі колагену.
  • Гіалуронова кислота ефективно зволожує шкіру.

Про процедуру HydraFacial®

Тепер очищення, зволоження і лікування шкіри об’єднані і доступні в одній процедурі завдяки інноваційній технології HydraFacial®. Процедура HydraFacial® дозволяє ефективно очистити пори від забруднень, видалити ороговілі клітини шкіри, а також глибоко зволожує і насичує шкіру антиоксидантами, пептидами і гіалуроновою кислотою.

Про компанію HydraFacial®

Компанія HydraFacial® вже протягом 22 років займається розробкою інноваційних технологій в сфері догляду за шкірою для професіоналів естетичної медицини і їх клієнтів. HydraFacial® і Perk ™ із запатентованою інноваційною технологією гідродермабразії популярні більш ніж в 87 країнах і продовжують завойовувати нові ринки. Компанія HydraFacial® має більше 15 000 клієнтів по всьому світу і щорічно отримує престижні професійні нагороди.

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    Інноваційний бустер ReGen GF для процедур від компанії HydraFacial®
,
Попередній запис
Hydrafacial вибирає кожна приваблива дівчина
Наступний запис
HydraFacial®: 6 кроків до здорової шкіри
Меню