Новини, Преса

HydraFacial®: 6 кроків до здорової шкіри

HydraFacial® – це очищення, зволоження, лікування, освітлення і anti-age догляд в одній процедурі, яка підходить для всіх типів шкіри і може застосовуватися при будь-яких захворюваннях шкіри.

Природне сяйво, зменшення поверхневих і глибоких зморшок, звуження пор, усунення чорних крапок і глибоке зволоження – ваші пацієнти помітять ці поліпшення вже після першої процедури.

Переваги процедури HydraFacial®:

  • Глибоке зволоження
  • Природне сяйво шкіри
  • Безболісна процедура
  • Підходить для всіх типів шкіри
  • Світлотерапія LED для лікування та омолодження шкіри

Процедура HydraFacial® складається всього з 6 простих, але важливих кроків:

Крок 1: Детокс

Процедура HydraFacial® починається з лімфодренажу, оскільки в області обличчя і шиї знаходиться 12 лімфатичних вузлів. Це сприяє поліпшенню кровообігу і детоксикації, усувається застій лімфи, прискорює виведення токсинів, розслаблює м’язи обличчя, а також робить шкіру більш пружною.

Крок 2: Очищення і відлущування

Запатентована технологія Vortex-Fusion® сприяє усуненню ороговілих клітин шкіри і очищенню пір. Це важливий крок, оскільки якісне очищення шкіри підсилює ефективність сироваток, які будуть використовуватись на наступних етапах.

Крок 3: Кислотний пілінг

На цьому етапі застосовуються сироватка з гліколевої кислотою, яка відлущує ороговілі клітини і надає шкірі природне сяйво, а також саліцилової кислотою для усунення комедонів. Цей етап може видозмінюватися залежно від стану шкіри пацієнта. Сироватки, що застосовуються на цьому етапі, не викликають роздратування. Після кислотного пілінгу можливе невелике почервоніння шкіри, яке зникне протягом декількох годин.

Крок 4: Екстракція

На цьому етапі використовується запатентована технологія Vortex-Fusion® для безболісного вакуумного глибокого очищення шкіри і усунення чорних крапок.

Крок 5: Зволоження та захист

Після глибокого очищення шкіра вже готова до двох останніх етапах процедури.

Цей етап полягає в захисті і зволоження шкіри сироватками з комбінацією потужних антиоксидантів, пептидів і гіалуронової кислоти. Ця унікальна комбінація інгредієнтів пом’якшує шкіру, вирівнює її тон і надає еластичності.

Крок 6: Омолодження та лікування

Шостий і останній етап процедури HydraFacial® – світлотерапія LED.

Червоне світло стимулює вироблення колагену, усуває запалення і почервоніння, а також зменшує вираженість глибоких і поверхневих зморшок.

Якщо мета лікування – усунення акне, застосовуйте світлотерапію LED синім світлом. Саме синє світло діє проти пропіонібактерій, які є збудниками акне.

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    HydraFacial®: 6 кроків до здорової шкірі
,
Попередній запис
Інноваційний бустер ReGen GF для процедур від компанії HydraFacial®
Наступний запис
Все, що вам необхідно знати про процедуру HydraFacial®
Меню