Преса

Все, що вам необхідно знати про процедуру HydraFacial®

Чи знаєте ви, що на поверхні шкіри щодня накопичується 30,000 відмерлих клітин? Шкіра кожен день піддається впливу агресивних чинників навколишнього середовища, що призводить до висипань та надмірної сухості шкіри.

Завдяки сучасним технологіям і надбанням медицини нам доступна ідеальна процедура для очищення, зволоження, лікування та anti-age догляду за шкірою — HydraFacial®.

Процедура HydraFacial® існує вже понад два десятиліття q отримала мільйони позитивних відгуків. Але, незважаючи на це, не всі знають про процедуру HydraFacial®, її особливості та переваги.

Важливо: плануючи процедуру HydraFacial®, переконайтеся, що обраний вами косметолог або мережа салонів краси є офіційним партнером. Це забезпечить максимальну ефективність та безпеку процедури.

Що потрібно знати про процедуру HydraFacial®?

HydraFacial® — абсолютно безболісна процедура з використанням запатентованих насадок HydraPeel® та технології Vortex-Fusion®. Відразу після процедури ваша шкіра буде зволожена, пружна, свіжа та сяюча здоров’ям, чорні цятки зникнуть, а пори стануть менш помітні. Процедура складається з декількох етапів для очищення, глибокого зволоження, лікування та anti-age догляду за шкірою, а на кожному з них застосовуються унікальні сироватки HydraFacial®.

Три основні причини чому варто спробувати процедуру HydraFacial®:

  • Миттєвий результат без пошкоджень шкіри

Це основний секрет успіху HydraFacial®. Процедура не вимагає ніякої підготовки, а після процедури необхідно лише нанести сонцезахисний крем. Все, що потрібно — 30 хвилин вільного часу. Очищення пір, усунення чорних цяток, зменшення вираженості поверхневих та глибоких зморшок, природне сяйво й глибоке зволоження — ці поліпшення помітні вже після першої процедури.

  • Відсутність побічних реакцій

Більшості косметологічних процедур притаманні такі побічні реакції як почервоніння та надмірне лущення шкіри. Але після процедури HydraFacial® можливе лише невелике почервоніння, яке зникає через кілька годин. Більшість пацієнтів підтверджує безболісність та приємні розслаблюючі відчуття як під час, так і після процедури.

  • Універсальність

HydraFacial® не подразнює шкіру, тому підходить навіть для чутливої ​​шкіри та може застосовуватися при акне й гіперпігментації. Завдяки запатентованій технології Vortex-Fusion® сироватки проникають глибоко в шкіру та усувають ці проблеми зсередини.

Як часто варто проводити процедуру HydraFacial®?

Частота повторення процедури залежить від ряду факторів, наприклад, від стану здоров’я та типу вашої шкіри. Більшість практикуючих косметологів, котрі регулярно працюють на аппаратах американського бренду HydraFacial®, рекомендують проводити цю процедуру з інтервалом в 3-4 тижні, якщо вашою метою є підтримка водного балансу та здоров’я шкіри.

Джерело: Techkrest: Relax Your Skin With HydraFacials – How Much Is Too Much?

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    Все, що вам необхідно знати про процедуру HydraFacial®
,
Попередній запис
HydraFacial®: 6 кроків до здорової шкіри
Меню