Преса

Beauty-процедури, які варто зробити восени | ELLE Ukraine

Beauty-редактор ELLE Ukraine Олена Лисун дізнавалася у нашого партнера, власниці мережі клінік «МедіСкін», засновниці онлайн-бутіка гаджетів по догляду за шкірою обличчя Skin Kits Лізи Куртяк, на які салонні процедури варто записатися цієї осені.

З якого місяця осені варто записуватися на серйозні салонні процедури, щоб не нашкодити шкірі?

На початку осені все-таки ще дуже активне сонце. До будь-яких активним процедурам слід готуватися заздалегідь.

Вам необхідно записатися на консультацію в вересні і тоді ж починати індивідуальний протокол підготовки до цієї процедури. У вересні я рекомендую проконсультуватися з косметологом і відвідати процедуру HydraFacial для очищення шкіри і anti-age догляду.

Я вважаю за краще сироватки на основі арбутина, наприклад, WHITE LIGHTENING™ SERUM від iS CLINICAL®.

Якщо вам потрібно ефективний anti-age догляд, зверніть увагу на серединний пілінг. У минулому сезоні пілінг PRODIGY PEEL від iS CLINICAL® став улюбленою процедурою багатьох косметологів, адже він підходить для всіх типів шкіри, а максимальний період реабілітації – п’ять днів. Пілінг не пошкоджує здорові ділянки шкіри і підходить для лікування акне, гіперпігментації та усунення перших ознак старіння. Ступінь вираженості лущення залежить від стану шкіри: якщо шкіра молода і доглянута, лущення може бути майже непомітним. Результат процедури – чиста сяюча шкіра з рівним тоном і рельєфом.

Які компоненти догляду допоможуть продовжити ефект від проведення салонних процедур?

В першу чергу це сироватки з антиоксидантами, які запобігають оксидативний стрес, серед них — GENEXC™ SERUM від iS CLINICAL®. Після абляційних процедур підвищується ТЕПВ, тому необхідно постійно зволожувати шкіру якісними засобами. SHEALD™ RECOVERY BALM від iS CLINICAL® ідеально підходить для використання в перші дні після процедури.

І, звичайно ж, після будь-яких салонних процедур обов’язково потрібно застосовувати сонцезахисні засоби. Своїм пацієнтам я рекомендую EXTREME PROTECT SPF 30 від iS CLINICAL®.

7 beauty-процедур, які варто робити восени: ELLE Ukraine

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    Beauty-процедури, які варто зробити восени | ELLE Ukraine
,
Попередній запис
Класичну вакуумну чистку сьогодні вже не роблять ніде … Ізабелла Айрапетова
Меню