Відгуки, Експерти

Часті питання про догляд HydraFacial®

Для всіх, хто планує пройти процедуру HydraFacial вперше, ми підготували коротку добірку відповідей на питання, які виникають найчастіше.

— Це боляче?
— Ні. Догляд HydraFacial® абсолютно безболісний.

— А різниця після процедури помітна?
— Так. Результати догляду помітні відразу ж після процедури: чиста, оксамитова і сяюча шкіра. Після проходження курсу процедур результат буде зберігатися від декількох місяців до півроку. Для підтримки результату в домашніх умовах використовуйте відповідний вашому типу шкіри догляд і дотримуйтеся рекомендацій вашого косметолога.

— Чи можна наносити косметику після процедури? Чи буду я весь день червоною, як після механічного чищення?
— Так, ви можете нанести макіяж в той же день. Ми рекомендуємо віддати перевагу мінеральній косметиці без синтетичних компонентів. Процедура абсолютно не травматична і безпечна, тому можна не турбуватися про почервоніння або інших неприємних наслідків.

— Скільки часу буде потрібно? Мені доведеться витратити цілий день?
— Багато часу не буде потрібно. Ви проведете в кабінеті косметолога не більше 40 хвилин. Процедуру також можна поєднувати з іншими косметологічними відходами. Детальніше можна уточнити у фахівця безпосередньо перед HydraFacial®.

Щоб пройти процедуру, зверніться в найближчі до вас салони і клініки, які працюють з косметологічними апаратами HydraFacial®.

Джерело: Instagram

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    Часті питання про догляд HydraFacial®
,
Попередній запис
Оксана Самойлова раз в два тижні робить чистку HydraFacial®
Наступний запис
Як безболісно перенести зміну погоди разом з HydraFacial®
Меню