Відгуки, Експерти

Як безболісно перенести зміну погоди разом з HydraFacial®

Фахівці б’юті-індустрії називають осінь сезоном краси, адже це дійсно найкращий час для більшості маніпуляцій зі шкірою – починаючи з інтенсивного домашнього догляду і закінчуючи професійними процедурами.

Більш того, в період міжсезоння стан вашої шкіри обов’язково зазнає змін. Холодний вітер, сухе повітря в приміщеннях негативно впливають на її стан, порушуючи захисний бар’єр. Уникнути негативних наслідків допоможе унiкальна процедура HydraFacial, яка вміло поєднує глибоке очищення, глибоке зволоження і делікатний пілінг. Всього одного сеансу достатньо, щоб помітити результат – чиста, природно гладка і сяюча шкіра.

Максимально щадна процедура на апараті HydraFacial® включає в себе: очищення, лікування та інтенсивне зволоження за допомогою запатентованих сироваток, а також оновлення шкіри, завдяки дбайливого ексфоліації. Процедура займає від 40 хвилин (в залежності від протоколу) і проходить абсолютно комфортно. Також, з огляду на індивідуальних потреб шкіри і рекомендацій фахівця, догляд можна поєднати з іншими косметологічними процедурами.

Цей догляд не вимагає періоду реабілітації, а відразу після процедури ваша шкіра сяє, виглядає свіжою і красівою.

Як що вам хочеться сяяти в незалежності від пори року – вирушайте в найближчий салон краси на процедуру HydraFacial®!

Джерело: Instagram.

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    Як безболісно перенести зміну погоди разом з HydraFacial®
,
Попередній запис
Часті питання про догляд HydraFacial®
Наступний запис
Як вірно зволожувати шкіру
Меню