Відгуки, Експерти

Догляд за губами восени і не тільки

Редакція Beauty HUB підібрала три сироватки для ніжної шкіри губ, які допоможуть досягти ефекту салонних процедур в домашніх умовах. У число кращих увійшла і сироватка Perk Lip Revitalizing Serum від HydraFacial.

В період міжсезоння через низьку температуру повітря, вітряної погоди і занадто сухого повітря в опалювальних приміщеннях наша шкіра нерідко починає страждати від зневоднення. Вустам в цей час доводиться особливо несолодко. Справа в тому, що в зоні губ немає сальних залоз – природного механізму зволоження шкіри – і сухість, і лущення для них ще більш характерні, ніж для інших частин тіла.

З огляду на те, що губи не мають здатності зволожувати себе самостійно, здорові, доглянуті і пухкі губи – це виключно результат ретельного догляду і турботи про себе.

HydraFacial, Lip Revitalizing serum

Зовсім недавно компанія, яка славиться своїми високоефективними косметологічними апаратами, представила досить цікаву дворівневу систему догляду за губами. Перший етап процедури проходить в салоні, де за допомогою апарату HydraFacial в глибокі шари шкіри вводять половину флакона сыворотки-бустера Lip Revitalizing serum. Залишок сироватки косметолог віддає клієнту для домашнього використання. Подібна система роботи дозволяє стимулювати регенеративні процеси в шкірі губ і максимально наповнити їх поживними речовинами, а в майбутньому (при використанні засобу вдома) підтримувати ефект глибокого зволоження.

Джерело: Beauty HUB 

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    Догляд за губами восени і не тільки
, , ,
Попередній запис
Як вірно зволожувати шкіру
Наступний запис
HydraFacial®: одна з найпопулярніших косметологічних процедур в світі

Нічого не знайдено.

Меню