Відгуки, Експерти

HydraFacial®: одна з найпопулярніших косметологічних процедур в світі

Процедура HydraFacial® проводиться кожні 15 секунд у всьому світі, тобто 2,5 мільйона разів на рік, і попит продовжує зростати.

Процедура HydraFacial® представлена на beauty-ринку більше ніж 10 років і вже отримала мільйони позитивних відгуків. Але в деяких країнах, наприклад в Австралії, тільки нещодавно дізналися про цю популярну процедуру.

HydraFacial® – це ефективна неінвазивна процедура, яка спрямована на очищення, зволоження і лікування шкіри. Запатентована технологія Vortex-Fusion® використовується для вакуумного впливу і глибокого очищення шкіри. HydraFacial® поєднує в собі три процедури: мікродермабразію, очищення / відлущування і хімічний пілінг шкіри.

“В Австралії процедуру раніше проводили лише в деяких сучасних і елітних косметологічних клініках, оскільки багато лікарів не знали про унікальність HydraFacial®. Вони вважали це черговою звичайною косметичною процедурою. Сьогодні популярність цієї процедури в Австралії значно зросла: косметологи усвідомили, що саме комплексний підхід до лікування та догляду сприяє поліпшенню зовнішнього вигляду і здоров’я шкіри”, – розповів австралійський косметолог Брюс Вільямсон.

HydraFacial® – це багатофункціональна технологія для комплексного догляду і лікування шкіри, яка дозволяє проводити комплекс процедур для очищення, відлущування і глибокого зволоження шкіри всього за один сеанс.

“Одна з причин популярності процедури – це можливість отримати комплексний догляд і лікування всього за 30 хвилин. Унікальна запатентована технологія Vortex-Fusion® для глибокого очищення і живлення шкіри сироватками – це те, що робить процедуру HydraFacial® особливою”, – пояснив лікар дерматологічної клініки SkinSmart Medical.

Для процедур HydraFacial® використовуються запатентовані насадки HydroPeel®, які відлущують і в той же час насичують шкіру сироватками з глюкозаміном і молочною кислотою. Ці компоненти пом’якшують шкіру, завдяки чому відкриті і закриті комедони легко усуваються.

Наступний етап – кислотний пілінг, який регулює вироблення шкірного сала, відлущує ороговілі клітини шкіри. Після цього шкіра стає більш чистою і сяючою.

У складі сироваток також містяться антиоксиданти, які нейтралізують дію вільних радикалів. Вільні радикали – частки, які утворюються в результаті шкідливого впливу навколишнього середовища або сонячного світла і викликають фотостаріння.

“Для підтримання водного балансу і здоров’я шкіри необхідно проводити процедуру за показаннями вашого косметолога або як мінімум один раз на місяць”, — рекомендує доктор Вільямсон.

Після процедури ви можете відразу повернутися до звичного способу життя, але необхідно використовувати засоби для зволоження шкіри. Однак слід утриматися від відвідування спортзалу безпосередньо після процедури, оскільки це може викликати інтенсивне потовиділення і призвести до закупорки пор шкіри.

Незначні почервоніння або сухість шкіри зникнуть протягом декількох годин, але, якщо до процедури ви застосовували продукти для догляду, що містять кислоти, реакція шкіри на процедуру у вас може бути більш яскраво виражена, але вона також незабаром пройде. Попередньо обов’язково скажіть косметологу про те, якого результату ви хочете досягти, і тоді фахівець зможе підібрати процедуру, яка необхідна саме вам.

Джерело: www.news.com.au

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    HydraFacial®: одна з найпопулярніших косметологічних процедур в світі
Попередній запис
Догляд за губами восени і не тільки
Наступний запис
HydraFacial® для рівної, чистої та сяючої шкіри

Нічого не знайдено.

Меню