Новини, Преса

HydraFacial® продовжує партнерство з Circadia®

Компанія HydraFacial® продовжила партнерство з Circadia®: тепер бустери Chrono-Peptide і ProTec Plus будуть доступні дистриб’юторам HydraFacial® більш ніж в 40 країнах. 

Бустери HydraFacial® – це персоналізований підхід до лікування пацієнта, оскільки кожен бустер розроблений для вирішення певних дерматологічних проблем. Бустер Chrono-Peptide від Circadia® призначений для відновлення і омолодження шкіри за допомогою інноваційної технології з пептидами, яка ефективно усуває гіперпігментацію, зменшує вираженість поверхневих і глибоких зморшок, вирівнює тон і покращує текстуру шкіри. Результат впливу бустера ProTec Plus від Circadia® помітний відразу після процедури: він розроблений для миттєвого пом’якшення шкіри, глибокого зволоження і розгладження зморшок.

“Бустери від Circadia® вже полюбилися нашим дистриб’юторам і клієнтам в США. Ми отримали безліч позитивних відгуків і неймовірно раді оголосити про розширення партнерських відносин з компанією Circadia®. Ми хочемо, щоб люди по всьому світу мали можливість отримати якісний і персоналізований догляд за шкірою “, – поділився Клінт Карнелл, виконавчий директор компанії HydraFacial®.

Поєднання бустерів Circadia® і технології HydraFacial® дозволить косметологів підбирати найбільш підходящий догляд для кожного пацієнта залежно від стану і типу його шкіри.

Компанія HydraFacial® вже протягом 22 років займається розробкою інноваційних технологій в сфері догляду за шкірою для професіоналів естетичної медицини і їх клієнтів. Компанія має 30 патентів, а 24 патенти ще знаходяться на розгляді.

HydraFacial® – це не просто косметична процедура, а сучасна неінвазивна технологія для лікування і догляду за шкірою, яка дозволяє всього за один сеанс отримати комплексну дію на шкіру. Це єдиний косметологічний апарат з запатентованою технологією Vortex-Fusion®, яка використовується для очищення, екстракції і зволоження шкіри.

HydraFacial™ Chrono-peptide booster

HydraFacial™ ProTec Plus Booster

Circadia® – професійний косметологічний бренд, концепція якого заснована на хронобиологии і циркадних ритмах людини. Предметом вивчення хронобиологии є саме циркадні біологічні ритми людини, захист шкіри від несприятливого впливу навколишнього середовища і стимулювання природних процесів відновлення шкіри під час сну.

До складу продукції Circadia® входять тільки натуральні рослинні компоненти, стовбурові клітини, вітаміни і пептиди. Комбінація цих інгредієнтів в космецевтики використовується для вирішення таких проблем, як передчасне старіння, акне, сухість, розацеа і гіперпігментація.

«Ми в Circadia® пишаємося партнерством з HydraFacial®. Ми впевнені, що наші інноваційні наукові розробки в поєднанні із запатентованою технологією HydraFacial® допоможуть пацієнтам по всьому світу досягти бажаних результатів», – поділився Майкл Пагліс (Michael Pugliese), головний виконавчий директор компанії.

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    HydraFacial® продовжує партнерство з Circadia®
, ,
Попередній запис
Beauty-процедури, які варто зробити восени | ELLE Ukraine
Наступний запис
HydraFacial® і мікронідлінг: процедури для ідеальної шкіри
Меню