Новини, Преса

HydraFacial® і мікронідлінг: процедури для ідеальної шкіри

Кожна дівчина бажає гарно виглядати перед важливими подіями і заходами, тому візит до косметолога – кращий подарунок самій собі.

Існує безліч варіантів догляду в залежності від віку, статі, типу, стану шкіри і ваших цілей. Одні з найпопулярніших і безпечних процедур для лікування і догляду за шкірою – HydraFacial® і мікронідлінг. Якщо ви не чули про них, настав час дізнатися, в чому ж їх особливості і чому вони так популярні.

HydraFacial®

HydraFacial® – це сучасна неінвазивна процедура з запатентованою технологією Vortex-Fusion®, яка дозволяє всього за один сеанс здійснити комплексний догляд і лікування шкіри. HydraFacial® вирівнює тон шкіри, робить її більш еластичною і пружною, зменшує вираженість поверхневих і глибоких зморшок. Процедура складається з трьох основних етапів:

Очищення і відлущування

На початку процедури м’яко усуваються ороговілі клітини шкіри, а кислотний пілінг сприяє очищенню пір. Це важливий крок, оскільки якісне очищення шкіри підсилює ефективність сироваток, які будуть використовуватись на наступних етапах.

Екстракція і зволоження

На цьому етапі використовується запатентована технологія Vortex-Fusion® для безболісного вакуумного глибокого очищення шкіри і усунення чорних крапок, а потім застосовуються унікальні сироватки з антиоксидантами, пептидами і гіалуроновою кислотою для інтенсивного зволоження і пом’якшення шкіри.

Лікування та захист

Завершальний крок – насичення шкіри сироватками. Залежно від стану вашої шкіри косметолог підбере найбільш підходящі бустери для максимально ефективного результату після процедури.

Серед головних переваг процедури – миттєвий результат і відсутність побічних реакцій. Процедура підходить для всіх типів шкіри і може бути адаптована під індивідуальні потреби кожного пацієнта.

Мікронідлінг

Багато ніколи не чули про мікронідлінге – найбільш ефективної сучасної малоінвазивної процедурою для усунення постакне, хірургічних рубців і anti-age догляду.

Для мікронідлінга використовуються насадки з медичними Мікроголки, але сама процедура практично безболісна, оскільки косметологи зазвичай застосовують місцевий анестетик, щоб уникнути неприємних відчуттів. Мікронідлінг стимулює вироблення колагену і активізує природні процеси загоєння шкіри. Як результат – зморшки стають менш помітні, а шкіра набуває пружність і природне сяйво.

Почервоніння, легке роздратування і набряки – абсолютно нормальні реакції після процедури, які зазвичай проходять через 24-48 годин. Перші результати помітні вже через тиждень після процедури, але для досягнення значних результатів і поліпшення стану шкіри рекомендується відвідати мінімум три процедури мікронідлінга.

Якщо ви бажаєте докладніше дізнатися про ці процедури, зверніться до вашого косметолога, який зможе підібрати найбільш відповідний догляд, виходячи з ваших побажань і стану здоров’я шкіри.

Джерело: williamsonsource.com

Косметологічне обладнання    »    Блог    »    HydraFacial® і мікронідлінг: процедури для ідеальної шкіри
, , ,
Попередній запис
HydraFacial® продовжує партнерство з Circadia®
Наступний запис
HydraFacial® для рівної, чистої та сяючої шкіри
Меню