Новини, Преса, Експерти

HydraFacial® для рівної, чистої та сяючої шкіри

Регулярна ексфоліацію сприяє омолодженню, сяйву і гладкості шкіри обличчя.

На відміну від скрабів з мікрочастинками, які механічно очищають шкіру за допомогою подрібнених кісточок і зерен ягід або плодів, рисової пудри, цукру, вулканічних порід, гліколева кислота не дряпає шкіру. Цей компонент діє досить делікатно, але при цьому більш ефективно. Регулярне використання гліколевої кислоти в beauty-рутині не повинно перетворюватися в одержимість: для досягнення цілей цілком достатньо її невисокої концентрації в лосьйонах, тоніках і сироватках (як правило, 3-4%).

«Гліколевий пілінг – один з етапів популярної салонної процедури HydraFacial, який додатково розпушує шкіру. Гліколева кислота працює таким чином, що відкриває доступ активних речовин в глибокі шари шкіри. Такий атравматичний пілінг додатково дозволяє клітинам отримувати більше кисню і максимально вбирати корисні речовини з препаратів », – пояснює СЕО мережі салонів Kika-Style Руслана Мороз.

Гліколева кислота – органічна сполука з розряду фруктових кислот, яка може мати рослинне або синтетичне походження. Натуральну гліколеву кислоту добувають з винограду, цукрового троснику і цукрових буряків.

Корисні властивості гліколевої кислоти:

  • Гліколева кислота швидко розчиняє ороговілі клітини епідермісу, сприяє їх видаленню з поверхні шкіри, а також очищає пори від надлишку себума.
  • Гліколева кислота працює на мінімізацію пігментних плям, зменшує видимість веснянок, а також робить тон шкіри рівним.
  • Гліколева кислота стимулює процеси відновлення і регенерації, природний синтез колагену і гіалуронової кислоти.

Джерело: elle.ua

Косметологическое оборудование    »    Блог    »    HydraFacial® и микронидлинг: процедуры для идеальной кожи
, ,
Попередній запис
HydraFacial® і мікронідлінг: процедури для ідеальної шкіри
Наступний запис
Весняне оновлення з HydraFacial
Меню