Новини, Преса, Експерти

Хедлайнери HydraFacial Live 2021: Говард Мурад, Майкл Пагліз і Найджел Франклін

HydraFacial Live 2021 – масштабний онлайн-івент, який об’єднує експертів beauty-індустрії з усього світу. На данному безкоштовному онлайн-заході фахівці в сфері естетичної медицини розкажуть про поточні тренди, поділяться своїм досвідом і надихаючими історіями успіху.

Компанія представила попередній список запрошених спікерів на онлайн-івент HydraFacial Live 2021, головна мета якого – підтримати і надихнути фахівців естетичної медицини в період локдауна.

Онлайн-захід відбудеться 8 квітня о 17:00 за Київським часом. Серед спікерів – експерт по догляду за шкірою і засновник бренду космецевтіки Murad доктор Говард Мурад, журналіст beauty-сфери Надін Бегготт, пластичний хірург доктор Пол Нассіф, генеральний директор компанії Circadia Майкл Пагліз, а також співзасновник Moss Wellness і Spa Whisperer Найджел Франклін.

Від лідерів думок і провідних фахівців ви дізнаєтеся про проблеми в індустрії, з якими вони зіткнулися, про те, як залучити нових клієнтів і утримати їх під час пандемії, а також отримаєте практичні поради з розвитку вашого бізнесу.

Вашій увазі будуть представлені різні актуальні теми, серед яких поради з управління бізнесом, комбінації різних методів лікування, свіжі погляди на просування і нові ідеї для комунікації з клієнтами.

HydraFacial Live 2021 – це другий онлайн-захід після успішного минулорічного онлайн-івенту, який був першим в історії компанії і став рекордним за кількістю учасників і позитивних відгуків.

Ідея проекту з’явилася після скасування Міжнародного конгресу з естетичної і антивікової медицині (AMWC) і створювалася з метою комунікації команди HydraFacial з клієнтами і колегами в beauty-сфері.

“Ми знаємо, що всі наші клієнти зараз знаходяться в режимі відновлення в зв’язку з корективами, які пандемія внесла в наш звичний стиль життя. HydraFacial Live 2021 – це наш внесок, який допоможе клінікам і салонам не просто виживати, а й процвітати навіть в такий складний період. Ми витягли безцінний досвід з подій минулого року і хочемо поділитися ним з вами. Ми також вибрали кращих спікерів, щоб надихати і дивувати вас “, – ділиться директор з маркетингу HydraFacial EMEA Керолайн Абрего.

Зареєструватися для участі в заході, а також ознайомитися з програмою і спікерами ви можете на офіційному сайті HydraFacial.

Джерело: www.spabusiness.com

Косметологічні апарати    »    Новини    »    Хедлайнери HydraFacial Live 2021: Говард Мурад, Майкл Пагліз і Найджел Франклін
, , ,
Попередній запис
Весняне оновлення з HydraFacial
Наступний запис
Як робити процедуру HydraFacial в 30 і 50 років? | Домашний очаг
Меню