Преса

Компанія HydraFacial® б’є рекорди продажів

Гідропілінг від HydraFacial® залишається у найпопулярнішій процедурі для обличчя в світі та демонструє рекордні продажі у світі нездорова на пандемію.

21 квітня 2021 року компанія HydraFacial®, яка є одним з лідерів в областях апаратної косметології та естетичної медицини, оголосила попередні фінансові результати за перший квартал, що закінчився 31 березня 2021 року. Чисті продажі в першому кварталі склали 47 мільйонів доларів. Для порівняння: у першому кварталі 2020 року чисті продажі склали 33 мільйони доларів, а в першому кварталі 2019 – 35 мільйонів доларів.

Раніше було оголошено про об’єднання бізнесу з Vesper Healthcare Acquisition Corp. («Vesper Healthcare») (NASDAQ: VSPR), яке, як очікується, буде завершено в першій половині 2021 року. Після завершення угоди про об’єднання компанію Vesper Healthcare планує провести реконструкцію та змінити назву на The Beauty Health Company. При включенні в лістинг компанія Nasdaq планує використовувати тикер «SKIN» («Шкiра»).

“У першому кварталі 2021 роки ми здійснили рекордну кількість продажів, що демонструє високий попит на продукцію компанії навіть під час пандемії і карантинних обмежень на наших основних ринках. Наші досягнення свідчать про потенціал нашого бренду та успішної комунікації з аудиторією. Крім того, ми отримуємо постійний дохід від продажу витратних матеріалів. Ми вважаємо, що попереднє об’єднання з Vesper Healthcare надає нам капітал для подальшого розвитку оренди та розширення як внутрішнього, так і зовнішнього ринку », – заявив Клінт Карнелл, генеральний директор HydraFacial.

“Я задоволений результатами, які компанія досягла в першому кварталі 2021, не дивлячись на складнощі, викликані пандемією COVID-19. Ці вражаючі досягнення укріплюють нашу впевненість у перспективах розвитку HydraFacial і підтверджують той факт, що у HydraFacial є всі шанси стати провідною компанією у сфері естетичної медицини”, – прокоментував Брент Сондерс, генеральний директор і співзасновник Vesper Healthcare.

Про компанію HydraFacial

Компанія HydraFacial є лідером у сфері апаратної косметології, використовуючи інноваційні технології для об’єднання в одній процедурі всіх необхідних етапів для лікування та догляду за шкірою. Універсальна неінвазивна процедура HydraFacial® дозволяє косметологам адаптувати догляд під індивідуальні потреби кожного клієнта.

Сьогодні продукти HydraFacial® и Perk™ доступні в більш ніж 87 країнах по всьому світу, а також кількість проведених процедур росте з кожним роком.

Про компанію Vesper Healthcare Acquisition Corp.

Vesper Healthcare Acquisition Corp. – це спеціалізована компанія, створена з метою здійснення злиття компаній, обміну капіталом, придбання активів, придбання акцій, реорганізація або об’єднання компаній, пов’язаних з фармацевтичною сферою та сферою здорового розвитку.

Джерело: www.businesswire.com

Косметологічні апарати    »    Новини    »    Компанія HydraFacial® б'є рекорди продажів
Попередній запис
Як робити процедуру HydraFacial в 30 і 50 років? | Домашний очаг
Наступний запис
Як виглядати молодше c HydraFacial | Поради від Daily Mail
Меню