Новини, Преса

Як виглядати молодше c HydraFacial | Поради від Daily Mail

Процедура HydraFacial® увійшла до підбірки кращих методик для омолодження шкіри на думку редакції Daily Mail.

Згідно з опитуванням, близько 70% жінок цікавляться неінвазивними процедурами для досягнення anti-age ефекту, оскільки вважають, що за час карантину стан їх шкіри помітно погіршився. Дійсно, постійне носіння масок і відсутність регулярного професійного догляду негативно позначається на здоровї шкіри.

Сьогодні на beauty-ринку представлено безліч процедур і апаратних методик для омолодження: професійні пілінги, фототерапія IPL, дермапланінг, лазерна та ультразвукова терапія, різні ін’єкційні методики. Кожен з даних видів має переваги, недоліки, обмеження і побічні реакції. Для тих, хто шукає універсальну процедуру, спрямовану на очищення, зволоження, омолодження і лікування шкіри, відмінним вибором стане HydraFacial®.

Дана процедура є однією з найпопулярніших апаратних методик для комплексного догляду за шкірою. HydraFacial® глибоко очищає пори і збагачує шкіру омолоджувальними сироватками завдяки запатентованій технології Vortex-Fusion®. Особливістю процедури є відсутність неприємних відчуттів і періоду відновлення.

Для персоналізованого підходу до лікування пацієнта існує можливість використання бустерів HydraFacial®, кожен з яких розроблений спеціально для вирішення конкретних естетичних завдань.

Бустер ReGen GF відмінно підійде клієнтам, які хочуть зменшити вираженість зморшок і повернути молодий зовнішній вигляд: активні інгредієнти в його складі стимулюють вироблення колагену і еластину.

Клієнтам зазвичай рекомендується курс з шести процедур і для підтримки ефекту необхідно раз на місяць повторювати догляд. Подбайте про красу і здоров’я своєї шкіри – запишіться на процедуру HydraFacial® вже сьогодні.

Однак, пам’ятайте, що зовнішній вигляд залежить не тільки від косметологічних процедур. Поєднуйте регулярні заняття спортом, здоровий сон і відпочинок з процедурами для догляду за шкірою і тоді ви гарантовано досягнете бажаного ефекту.

Джерело: www.dailymail.co.uk

Косметологічні апарати    »    Новини    »    Компанія HydraFacial® б'є рекорди продажів
Попередній запис
Компанія HydraFacial® б’є рекорди продажів
Наступний запис
Надія Мейхер: Результат HydraFacial я побачила після першої процедури!
Меню