Новини

Надія Мейхер: Результат HydraFacial я побачила після першої процедури!

Відома співачка, актриса, дизайнер і екс-солістка групи “ВІА Гра” – Надія Мейхер відкрила завісу своєї б’юті-рутіни.

У Надії ідеальна шкіра, при цьому, зірка є противником ін’єкційних процедур і вважає, що в них не потребує. Співачка вважає за краще за все природний догляд за обличчям, такий, як HydraFacial®.

Многофункціональний апарат HydraFacial® дозволяє провести комплекс з декількох процедур за один сеанс у косметолога: лікування, омолодження, ліфтинг, зволоження і очищення шкіри. Залежно від протоколу процедура займає від 30 до 90 хвилин і проходить абсолютно комфортно.

Надія ділиться враженнями про голлівудському догляді в своєму Instagram:

«Багато хто з вас знають, що я скептично ставлюся до так званих в народі« уколів краси », і вже тим більше до пластичної хірургії (якщо тільки остання єдино необхідна інстанція). Але я впевнена, що багато хто з нас в вище перерахованому не потребують. Але це не означає, що я за собою не доглядаю. І перш ніж радити щось, спочатку проходжу курс, і якщо бачу результат, сміливо можу ділитися. Так ось, прошу любити і жаловать- #hydrafacial @hydrafacials

Результат я побачила вже починаючи з першої процедури. Хтось із вас, дівчата, пробував? Що скажете? Ось короткий опис, з чим працює #hydrafacial:

Догляд включає в себе: очищення, лікування та інтенсивне зволоження за допомогою запатентованих сироваток HydraFacial®, а також оновлення шкіри, завдяки дбайливої ексфоліації».

Джерело: www.instagram.com

Косметологічні апарати    »    Новини    »    Надія Мейхер: Результат HydraFacial я побачила після першої процедури!
Попередній запис
Як виглядати молодше c HydraFacial | Поради від Daily Mail
Наступний запис
Підготуйте шкіру до відпустки з Hydrafacial
Меню