Новини

Підготуйте шкіру до відпустки з Hydrafacial

Розпочати підготовку шкіри до сонця і засмаги краще заздалегідь, мінімум за два тижні, а краще за місяць до передбачуваної дати поїздки у теплі краї.

Адже після відпустки хочеться зберегти не тільки спогади про відпочинок на пляжі, але і здоров’я шкіри. З медичної точки зору, активна інсоляція (загар) має вельми неприємні і відчутні побічні ефекти у вигляді сухості, лущення, пігментних плям і гіперкератозу (потовщення шкіри).

Щоб мінімізувати ці неприємні наслідки, фахівці рекомендують проходити курс процедур HydraFacial:
«Курс вакуумного гідропілінгу HydraFacial MD® добре починати до передбачуваного відпустки (2-3 процедури), щоб підготувати шкіру до прийняття сонячних ванн, а також кілька процедур по поверненню додому для відновлення шкіри після. Точна кількість процедур призначає косметолог, адже кожен окремий випадок необхідно розглядати індивідуально.


Основними компонентами догляду виступають: сироватка ACTIV-4™, яка застосовується для ексфоліації і зволоження, і ANTIOX+™ з гіалуроновою кислотою і екстрактом морських водоростей, вітамінами і антиоксидантами – для зволоження і відновлення. Тривалість процедури становить близько 30 хвилин, після можна наносити макіяж.

Але можу запевнити, що HydraFacial® дозволяє за одне відвідування досягти результату оздоровлення і омолодження шкіри », – розповідає Аліса Онопко, лікар дерматолог, косметолог і сертифікований тренер HydraFacial®.

Косметологічні апарати    »    Новини    »    Підготуйте шкіру до відпустки з Hydrafacial
, , , , ,
Попередній запис
Надія Мейхер: Результат HydraFacial я побачила після першої процедури!
Наступний запис
10 ПРИЧИН ПОЛЮБИТИ ПРОЦЕДУРУ HYDRAFACIAL :: ELLE.UA
Меню