Новини, Відгуки, Експерти

Процедура для розслаблення і неймовірної гладкості шкіри влітку | MARIECLAIRE

Турбота про себе — за часів війни для багатьох з нас стала одним із способів заспокоїтися і повернути собі моральні і фізичні ресурси.

Отримати трохи дофаміну від простих щоденних радощів, які ми любили до війни. Чашка кави або чаю, аромати для дому, дотики, похід на манікюр, ритуали по догляду за шкірою. По можливості не варто відмовляйти собі в улюблених речах, які дають спокій і стають точкою опори. У нашій добірці — літні процедури, які допоможуть розслабитися, і в якості бонусу — нададуть ідеально гладку шкіру протягом декількох тижнів.

Атравматичне очищення і відлущування HYDRAFACIAL

Hydrafacial — це 30 хвилин атравматичного вакуумного очищення пір і ретельного відлущування сухого ороговілого шару шкіри, яке поєднується з максимальним зволоженням. Головна особливість процедури: вона поєднує в собі одразу кілька косметичних методик:

  • м’яко очищує;
  • делікатно відлущує ороговілі клітини;
  • позбавляє комедонів і робить поверхню шкіри рівною;
  • насичує шкіру вологою і корисними компонентами,

Аппарат Hydrafacial має декілька різноманітних насадок HydroPeel® що дозволяють максимально глибоко очистити пори від чорних цяток і закритих комедонов. Насадки працюють в тандемі зі спеціальними сироватками, які розроблені для цієї процедури. При цьому під час сеансу ви відчуєте приємну прохолоду, коли фахівець переміщує маніпулу з насадкоюпо шкірі обличчя. Відчувається як вологий кубик льоду. Саме тому ця процедура особливо приємна в спеку. У приладі Hydrafacial є також окрема насадка для шкіри тіла, яка відрізняється розмірами.

Процедура починається з діагностики шкіри дерматологом, від цього залежить вибір насадок і сироваток. Далі йдуть декілька єтапів лікування: ексфоліція, кислотній пілінг, екстракція, омолодження, зволоження та захист. Сироватки подаються в насадку під впливом вакууму і розподіляються по всьому обличчю за рахунок щільного контакту насадки зі шкірою, це запатентована технологія Vortex-Fusion®. Це відчувається як пилосос з функцією вологого очищення. Кількість сироватки регулюється фахівцем в залежності від стану і потреб шкіри у відлущуванні та зволоженні. Кількість етапів — теж підбирається індивідуальною Наприклад, якщо ви нещодавно робили пілінг обличчя, або у вашому домашньому догляді присутні АНА і ВНА кислоти, спеціаліст уникне обробки шкіри сироватками з кислотами і зосередиться на зволоженні.

Після Hydrafacial – шкіра приємно рожевіє, з’являється відчуття прохолодної свіжості і легкості. Рельєф шкіри вирівнюється, зникають комедони і чорні цятки, як після механічного ручного очищення, але при цьому відновлювальний період  — не потрібен. Можна одразу наносити макіяж і весті соціально активне життя. Процедура комфортна ще й тим, що її можна робити щотижня.

Джерело: marieclaire.ua

Косметологічні апарати    »    Новини    »    Процедура для розслаблення і неймовірної гладкості шкіри влітку | MARIECLAIRE
, , ,
Попередній запис
HydraFacial®: процедура, которую стоит посетить каждой
Меню