Бустери Chrono-peptide & ProTec Plus Booster Serums розроблені Circadia® спеціально для HydraFacial

Бренд професійного уходу за шкiрою Circadia на основі естетичних циркових ритмів шкiри та тіла. В основі нашої концепції лежить хронобіологія, наука про захист шкіри від ефективного впливу навколишнього середовища протягом доби та стимулювання внутрішніх механізмів відновлення під час сну.

У Circadia філософія догляду за шкірою заснована на циркадних ритмах організму, захисту від негативного впливу навколишнього середовища протягом дня і стимуляції відновлювальних механізмів під час сну. У продуктах Circadia використовуються системи консервантів, що не містять парабенів, безліч передових інгредієнтів і спеціальні продукти для комплексного лікування старіючої шкіри, порушень пігментації, вугрів і розацеа.

HydraFacial™ Chrono-peptide booster

Потужна сироватка, призначена для відновлення, підживлення і відновлення шкіри за рахунок відновлення дермального матриксу, що призводить до зменшення появи тонких ліній і зморшок.

Booster Chrono-Peptide від Circadia® призначений для відновлення і омолодження шкіри за допомогою інноваційної технології з пептидами, яка ефективно усуває гіперпігментацію, зменшує вираженість поверхневих і глибоких зморшок, вирівнює тон і покращує текстуру шкіри.

HydraFacial™ ProTec Plus Booster

ProTec Plus Booster забезпечує максимальне зволоження, захист і миттєве розгладжування тонких ліній і зморшок. Ця супер-сироватка також містить 6 різних форм гіалуронової кислоти і натуральні рослинні компоненти, які збільшують вологість на 30% протягом 2 годин.

ProTec Plus від Circadia® забезпечує глибоке зволоження і захист шкіри від впливу факторів навколишнього середовища, омолоджує шкіру і зменшує вираженість поверхневих і глибоких зморшок.

Комплексні набори

Спеціалізовані набори, які оптимізують циркадний ритм шкіри і містять комплекс інноваційних пептидів, чистих рослинних екстрактів і вітамінів другого покоління.

Основна система захисту

CIRCADIA® Vital Defense System з бустером ProTec Plus® для Hydrafacial®

Система стимуляції шкіри

CIRCADIA® Skin Energizing System з бустером Chrono-Peptide® для Hydrafacial®

Дивіться вебінар: Нові бустери Circadia в процедурах HydraFacial®

Меню