Комплектація апаратів HydraFacial®

Апарати HydraFacial®, окрім основної технології Vortex-Fusion® (поєднання вакуумної дії, механічної ексфоліації за допомогою насадок HydroPeel® та дії мультифункціональних сироваток), включає в себе додаткові функції: алмазну мікродермабразію, світлотерапію LED, вакуумний лімфодренаж та гідропілінг. Це дозволяє розширити та персоналізувати протоколи процедур, забезпечити глибоке очищення, зволоження, омолодження та лікування – за один сенас.

Комплектація апаратів HydraFacial®

Апарати HydraFacial® окрім основної технології Vortex-Fusion® та насадок HydroPeel, включають в себе додаткові функції: алмазну мікродермабразію, світлотерапію LED, вакуумну терапію та гідромеханопілінг. Це дозволяє розширити та персоналізувати протоколи процедур. Та забезпечити глибоке очищення, зволоження, омолодження та лікування – за один сеанс.

Технологія HydraFacial®

Технології котрими комплектуються апарати Tower HydraFacial® і Allegro HydraFacial®

Технологія Vortex-Fusion®

Вихровий характер розпилення сивороток (vortex — англ. «вихрь») досягається за рахунок тісного контакту насадки з шкірою. Це підсилює гідратацію та забезпечує більш глибоке приникнення активних компонентів сивороток.

Рабоча маніпула та насадки HydroPeel®

Насичення шкіри сироватками здійснюється шляхом робочої маніпули, на котру одягаються запатентовані насадки HydroPeel®. Легка та зручна в роботі маніпула оснащена регулюванням подачі сироватки – в залежності від ступеню обезвоженню шкіри, мастер може регулювати рівень надходження сироватки. Це дозволяє застосувати індивідуальний підхід до клієнта під час процедури.

Насадки HydroPeel®

Очищення та ексфоліація

Застосовується з ACTIV-4™

Екстракція (чистка)

Застосовується разом з BETA-HD™ та
кислотним пілінгом GlySal™

Зволоження та омолодження

Застосовується з Antiox-6™ та
ампульними сировотками DermaBuilder™ і ReGen GF™

Інтенсивна ексфоліація

Застосовується з ACTIV-4™

Лікування акне, пігментації

Застосовується з ACTIV-4™ або BETA-HD™

Посилена
ексфоліація

Застосовується з ACTIV-4™ або BETA-HD™

Очищення та ексфоліація тіла

Застосовується з ACTIV-4™

Гідромеханопілінг

Волога алмазна мікродермабразія

Технологія об’єднала в собі безкристалічну алмазну дермабразію з одночасним збагаченням шкіри мультифункціональними сироватками.

Переваги:

 • скорочує час виконання процедури (об’єднує алмазне шліфування з першим етапом процедури HydraFacial®);
 • зменшує собівартість процедури (оскільки не потрібно використовувати фільтр і одноразову насадку);
 • нові можливості в терапії проблемної шкіри.

Не рекомендується використовувати для тонкої і чутливої ​​шкіри.

Цей метод може застосовуватися з будь-яким з апаратів HydraFacial®, оскільки не передбачає окремої маніпули. Спеціальні насадки різного ступеня абразивності надягаються безпосередньо на маніпулу для HydraFacial® і закріплюються спеціальним металевим ковпачком. Після процедури насадки легко очищаються і стерилізуються.

Показання:

 • проблема врослого волосся;
 • рубці, стриї;
 • гіперкератоз, товста пориста шкіра;
 • комедонна форма акне, постакне;
 • догляд за шкірою рук.

Алмазна дермабразія

Алмазна мікродермабразія – один з найделікатніших методів механічного пілінгу шкіри. Для її проведення використовується спеціальна маніпула і насадки з алмазним напиленням різного ступеня абразивності.

Це дозволяє працювати з будь-яким типом шкіри, включаючи чутливу. Використовується цей метод за показаннями, у випадках, коли необхідна більш інтенсивна ексфоліація, наприклад, за наявності гіперпігментації, гіперкератозу, постакне, розширених пор і закритих комедонів, для лікування стриїв і проблеми врослого волосся.

Незважаючи на чудові естетичні результати, безпосередньо після процедури може спостерігатися помітне лущення шкіри, відчуття стягнутості і сухості. У поєднанні з HydraFacial® в одну процедуру, остання полірує шкіру, заспокоює її, а головне – зволожує і збагачує вітамінно-антиоксидантним комплексом.

Мікродермабразія відома і дуже поширена в апаратній косметології. В апаратах HydraFacial® TOWER і ALLEGRO вона, як додаткова процедура, виконується першою і дуже добре поєднується з наступною гідродермабразією. Ефект омолодження посилюється, перелік послуг, які виконуються за допомогою косметологічного обладнання, розширюється. Така комбінація двох процедур залучає нових клієнтів, а наявність в арсеналі клініки або спа-салону подібного косметологічного обладнання дає додаткові переваги в роботі підприємства краси.

Світлотерапія LED

Синє світло (405-440 нм) має заспокійливу, протинабрякову дію, а також виражений протизапальний ефект.

 • Застосовується для лікування чутливої шкіри, куперозу, акне і алергічних дерматитів.

Червоне світло (640-660 нм) проникає в тканини на глибину до 2.5 см і призводить до вираженого теплоутворення.

 • Застосовується для поліпшення трофіки тканин, прискорення процесів регенерації, розсмоктування інфільтратів, розслаблення поперечної мускулатури. А також для вікової, сухої, пігментованої, проблемної шкіри з поганим кровопостачанням, при дерматозах та інших захворюваннях без запальних елементів.

Можливе поєднання світлотерапії з іншими методами лікування. Рекомендований курс – 10-12 процедур.

Вакуумна терапія

Метод вакуумного масажу або вакуумного лімфодренажу полягає в локальній дії негативним тиском за допомогою насадок (скляних колб) різного діаметру. Рухи здійснюють по масажних лініях з урахуванням будови кровоносної та лімфатичної систем обличчя та тіла.

Вакуумна терапія обличчя використовується для зменшення набряклості, за наявності темних кругів під очима, для в’янучої шкіри. Тривалість процедури становить 5-7 хвилин, курс – 10-15 процедур, які проводять через 2-3 дні.

Вакуумну терапію можна поєднувати з іншими косметичними процедурами (масаж, маски, обгортання, електроміостимуляція та ін.).

Вакуумний масаж тіла проводиться з метою поліпшення лімфо- і кровообігу для лікування набряків, целюліту, млявих атонічних м’язів. Незважаючи на те, що проблемні зони у клієнта можуть бути локалізовані тільки в області стегон або живота, вакуумний масаж доцільно проводити по всьому тілу. Тривалість лікуваня становить 25-30 хвилин. Курс лікування – 10-20 процедур через день.

Сама по собі процедура вакуумної терапії вельми відома і поширена в апаратній косметології. Як додаткова процедура в апараті Tower HydraFacial MD® вона ефективно поєднується з технологією гідродермабразії і розширює можливості та фронт дії косметологічного обладнання в центрі краси. Клієнтам можна запропонувати букет процедур, а косметолог і керівник салону просто додадуть до рахунку іще одну послугу. Клієнту добре, салону вигідно!

Сенсорний екран

Відображення протоколів процедур та схем руху. Екраном комплектуається лише апарат Tower HydraFacial®
Процедура HydraFacial показана любому пациенту

Апарати для косметології HydraFacial®

Комплектация Tower HydraFacial® включает:

 • HydraFacial®
 • Гидромеханопилинг
 • Алмазная дермабразия
 • Светотерапия LED
 • Вакуумная терапия
 • Сенсорный экран

Комплектация Allegro HydraFacial® включает:

 • HydraFacial®
 • Гидромеханопилинг
 • Алмазная дермабразия
 • Светотерапия LED

Продукти HydraFacial®

HydraFacial

Запатентовані сировотки HydraFacial®

Ампульні кіслотні сировотки HydraFacial®

Сиворотки інтенсивного омолодження

Системи Perk™ 2-в-1 для процедур HydraFacial®️

Меню