Allegro HydraFacial®

Апарат Allegro вирізняється компактністю, ергономічністю та зручністю в роботі. Запатентована технологія HydraFacial® реалізована в ньому в повному обсязі. Крім того, передбачена можливість розширення функціональності за рахунок додаткової комплектації. Ви отримуєте всі переваги моделі Tower за нижчою ціною. Це значно скоротить термін окупності апарату. Allegro HydraFacial® – ефективний інструмент високорентабельного бізнесу!

Allegro HydraFacial®

Апарат Allegro вирізняється компактністю, ергономічністю та зручністю в роботі. Запатентована технологія HydraFacial® реалізована в ньому в повному обсязі. Крім того, передбачена можливість розширення функціональності за рахунок додаткової комплектації. Ви отримуєте всі переваги моделі Tower за нижчою ціною. Це значно скоротить термін окупності апарату. Allegro – ефективний інструмент високорентабельного бізнесу!

Завантажити PDF-буклет                        Технологія                        Клінічні результати                      Відгуки про апарат

Комплектація

HYDRAFACIAL®

Поєднання трьох складових: механічної ексфоліації одноразовими насадками, гідратація унікальними сиворотками та дія вакууму.

Додатково

Алмазна мікродермабразія

Різновид механічного пілінгу, виконаний з допомогою спеціальних насадок з алмазним напиленням.

Гідромеханопілінг

Волога алмазна мікродермабразія із застосуванням сивороток HydraFacial®

Світлотерапія LED

Терапевтична дія на шкіру синім та червоним LED-випроміненням

Детальніше

Алмазна дермабразія

Алмазна мікродермабразія – один з найделікатніших методів механічного пілінгу шкіри. Для її проведення використовується спеціальна маніпула і насадки з алмазним напиленням різного ступеня абразивності.

Це дозволяє працювати з будь-яким типом шкіри, включаючи чутливу. Використовується цей метод за показаннями, у випадках, коли необхідна більш інтенсивна ексфоліація, наприклад, за наявності гіперпігментації, гіперкератозу, постакне, розширених пор і закритих комедонів, для лікування стриїв і проблеми врослого волосся.

Незважаючи на чудові естетичні результати, безпосередньо після процедури може спостерігатися помітне лущення, відчуття стягнутості і сухості. У поєднанні з HydraFacial® в одну процедуру, остання полірує шкіру, заспокоює її, а головне – зволожує і збагачує вітамінно-антиоксидантним комплексом.

Мікродермабразія відома і дуже поширена в апаратній косметології. В апаратах HydraFacial® TOWER і ALLEGRO вона, як додаткова процедура, виконується першою і дуже добре поєднується з наступною гідродермабразією. Ефект омолодження посилюється, перелік послуг, які виконуються за допомогою косметологічного обладнання, розширюється. Така комбінація двох процедур залучає нових клієнтів, а наявність в арсеналі клініки або спа-салону подібного косметологічного обладнання дає додаткові переваги в роботі підприємства краси.

Гідромеханопілінг. Волога алмазна мікродермабразія

Технологія об’єднала в собі безкристалічну алмазну дермабразію з одночасним збагаченням шкіри мультифункціональними сироватками.

Переваги:

 • скорочує час виконання процедури (об’єднує алмазне шліфування з першим етапом процедури HydraFacial®)
 • зменшує собівартість процедури (оскільки не потрібно використовувати фільтр і одноразову насадку)
 • нові можливості в терапії проблемної шкіри.

Цей метод може застосовуватися з будь-яким з апаратів HydraFacial®, оскільки не передбачає окремої маніпули. Спеціальні насадки різного ступеня абразивності надягаються безпосередньо на маніпулу для HydraFacia® і закріплюються спеціальним металевим ковпачком. Після процедури насадки легко очищаються і стерилізуються.

Показання:

 • проблема врослого волосся;
 • рубці, стриї;
 • гіперкератоз, товста пориста шкіра;
 • комедонна форма акне, постакне;
 • догляд за шкірою рук.

Не рекомендується використовувати для тонкої і чутливої ​​шкіри.

Світлотерапія LED

Синє світло (405-440 нм) має заспокійливу, протинабрякову дію, а також виражений протизапальний ефект.
Застосовується для лікування чутливої шкіри, куперозу, акне і алергічних дерматитів.

Червоне світло (640-660 нм) проникає в тканини на глибину до 2.5 см і призводить до вираженого теплоутворення. Застосовується для поліпшення трофіки тканин, прискорення процесів регенерації, розсмоктування інфільтратів, розслаблення поперечної мускулатури. А також для вікової шкіри, сухої шкіри, пігментованої шкіри, проблемної шкіри з поганим кровопостачанням, а також при дерматозах та інших захворюваннях без запальних елементів.

Можливе поєднання світлотерапії з іншими методами лікування. Рекомендований курс – 10-12 процедур.

Забронюйте презентацію апарату Allegro HydraFacial® в нашому офісі, у Вас в салоні або ж по по Skype в зручний для Вас час.


Нещодавно купили:
 • Центр краси, медицини і спорту “A LOFT OF HEALTH”
  Київ
  loftofhealth.com.ua
 • Клініка лазерної косметології “Queens Beauty”
  Днiпро
  queens-beauty.dp.ua
 • Центр лазерної косметології «Лазерхауз»
  Тернопiль
  laserhouse.com.ua
 • Центр лазерної косметології «Лазерхауз»
  Чернігів
  laserhouse.com.ua
 • Центр лазерної косметології «Лазерхауз»
  Чернівці
  laserhouse.com.ua

“Вперше з HydraFacial® я познайомилася на виставці в Лас-Вегасі – в США це процедура №1. Звичайно, я захотіла привезти цей апарат в свою мережу фітнес-центрів. Спочатку купила один, потім замовила ще 3, тому що потік бажаючих пройти процедуру тільки збільшується, та й апарат давно вже окупився”

Алеся Ткачова,
Власниця мережі фітнес-центрів “Зебра”

“Вперше з HydraFacial® я познайомилася на виставці в Лас-Вегасі – в США це процедура №1. Звичайно, я захотіла привезти цей апарат в свою мережу фітнес-центрів. Спочатку купила один, потім замовила ще 3, тому що потік бажаючих пройти процедуру тільки збільшується, та й апарат давно вже окупився”

Алеся Ткачова,
Власниця мережі фітнес-центрів “Зебра”

Меню