Лікування целюліту

Lumicell Wave 6 (Канада) – апарат нового покоління для лікування целюліту і корекції фігури. Здобув визнання в Канаді, США та Західній Європі. Володар престижної професійної нагороди Professional’s Choice Awards 2013 в категорії «Найкращий апарат для моделювання тіла» за підсумками щорічного американського конкурсу LNE & SPA’S BEST.

Лікування целюліту

Lumicell Wave 6 (Канада) – апарат нового покоління для лікування целюліту і корекції фігури. Здобув визнання в Канаді, США та Західній Європі. Володар престижної професійної нагороди Professional’s Choice Awards 2013 в категорії «Найкращий апарат для моделювання тіла» за підсумками щорічного американського конкурсу LNE & SPA’S BEST.

Максимальний прибуток на Ваші інвестиції!

LumiCell Wave 6 – інноваційна розробка компанії Silhouet-Tone (Канада). Апарат, який виводить лікування целюліту і корекцію фігури на кардинально новий рівень ефективності. Передові технології, об’єднані в апараті, гарантують досягнення результату втричі швидше, ніж при використанні інших відомих конкурентних рішень. Завдяки ідеальному поєднанню дієвих методик лікування Ваш клієнт стане прихильником процедури вже після перших сеансів, а Ви отримаєте додатковий прибуток і збільшення кількості відвідувачів.

Інфрачервоний фото-пневматичний масаж
Ультразвукова кавітація
RF-ліполіз, RF-ліфтинг
Безін’єкційна мезотерапія

Вакуумно-роликовий масаж на апараті LumiCell Wave 6

Унікальна запатентована вакуумно-роликова насадка Plarm Touch™ розроблена для ефективного лікування целюліту. Стійкі результати можна побачити вже після 3-4 процедур. Лікарі і косметологи підтверджують, що, використовуючи LumiCell Wave 6, вони працюють набагато ефективніше і менше втомлюються. Це дозволяє збільшити кількість клієнтів і, відповідно, прибуток компанії.

Головні переваги апарата:

 • видимий результат вже після першої процедури
 • стійкий результат після 3-4 процедур
 • низька собівартість
 • великий вибір програм, зручність в роботі
 • відсутність витратних матеріалів (костюмів і фільтрів)
 • фізіологічність
 • швидка окупність
 • сучасний дизайн

Апарат LumiCell Wave 6 виконує:

 • лікування целюліту
 • зменшення обсягів підшкірно-жирових відкладень будь-якої локалізації
 • моделювання контурів тіла
 • реабілітацію після ліпосакції
 • лікування больового синдрому при м’язових спазмах, радикулітах, травмах

Лікуваня целюліту відбувається в 4 етапи:

Етап 1. Інфрачервоний фотопневматичний масаж

Інфрачервоне світло з довжиною хвилі 900 нм нагріває шкіру до 40°С і розм’якшує підшкірний жир. Має детоксикуючу дію, посилює синтез колагену. Пульсуючий вакуумний масаж підсилює кровообіг і зменшує набряки, послаблює сполучну тканину навколо жирових відкладень, покращує живлення клітин і лімфодренаж. Глибина впливу – 50 мм. Інтенсивність і ступінь впливу підбираються індивідуально за показаннями, в залежності від стадії целюліту (1-4) та індексу маси тіла (ІМТ). Масаж робиться з використанням дуже легкого масла, збагаченого антиоксидантами і зволожуючими факторами.

Етап 2. Ультразвукова кавітація

Це стабільна кавітація, яка нагріває глибші шари гіподерми (до 50 мм), прискорює розщеплення і виведення жиру, зменшує обсяг жирової клітини, послаблюючи стійкість мембран. Ультразвукова вібрація з частотою 1 МГц, потужністю 30W є більш фізіологічним методом збільшення проникності мембран адипоцитів, без руйнування клітин і ДНК (як при нестабільній кавітації). Це дозволяє не перевантажувати печінку токсинами і продуктами розпаду жирів. Високочастотна кавітація покращує локальну циркуляцію крові, лімфоток, еластичність тканин, метаболізм.

Етап 3. Радіочастотна терапія

Біполярний вплив радіохвилями з частотою 450 кГц і максимальною потужністю до 100W дозволяє здійснювати термоліполіз або термоліфтинг. Глибина впливу в біполярних системах дорівнює приблизно половині відстані між електродами (до 50 мм). Тому фахівець визначає, що необхідно клієнту – активний термоліполіз або ліфтинг. Змінюючи відстань між електродами можна змінювати глибину впливу. Метод не передбачає використання систем охолодження і термоконтролю. Низька частота, використана в технології, безпечно нагріває тканини, вражені целюлітом.

Етап 4. Безголкова мезотерапія

Це інноваційна гальваніка, яка перетворює постійний струм в комплексну хвилю, використовуючи трифазну полярність. В процесі лікування використовують позитивний і негативний заряд для того, щоб провести всі компоненти препарату. Це дозволяє доправити 99% речовини на глибину 1 см і 65% ліполітиків – на глибину до 60 мм. Метод безін’єкційної мезотерапії сприяє спалюванню жирових відкладень в більш глибоких шарах шкіри. Це безболісна і комфортна процедура, яка дозволяє обробляти велику площу без побічних ефектів і знижує інтервал між процедурами.

Лікуваня целюліту відбувається в 4 етапи:

Етап 1. Інфрачервоний фотопневматичний масаж

Інфрачервоне світло з довжиною хвилі 900 нм нагріває шкіру до 40°С і розм’якшує підшкірний жир. Має детоксикуючу дію, посилює синтез колагену. Пульсуючий вакуумний масаж підсилює кровообіг і зменшує набряки, послаблює сполучну тканину навколо жирових відкладень, покращує живлення клітин і лімфодренаж. Глибина впливу – 50 мм. Інтенсивність і ступінь впливу підбираються індивідуально за показаннями, в залежності від стадії целюліту (1-4) та індексу маси тіла (ІМТ). Масаж робиться з використанням дуже легкого масла, збагаченого антиоксидантами і зволожуючими факторами.

Етап 2. Ультразвукова кавітація

Це стабільна кавітація, яка нагріває глибші шари гіподерми (до 50 мм), прискорює розщеплення і виведення жиру, зменшує обсяг жирової клітини, послаблюючи стійкість мембран. Ультразвукова вібрація з частотою 1 МГц, потужністю 30W є більш фізіологічним методом збільшення проникності мембран адипоцитів, без руйнування клітин і ДНК (як при нестабільній кавітації). Це дозволяє не перевантажувати печінку токсинами і продуктами розпаду жирів. Високочастотна кавітація покращує локальну циркуляцію крові, лімфоток, еластичність тканин, метаболізм.

Етап 3. Радіочастотна терапія

Біполярний вплив радіохвилями з частотою 450 кГц і максимальною потужністю до 100W дозволяє здійснювати термоліполіз або термоліфтинг. Глибина впливу в біполярних системах дорівнює приблизно половині відстані між електродами (до 50 мм). Тому фахівець визначає, що необхідно клієнту – активний термоліполіз або ліфтинг. Змінюючи відстань між електродами можна змінювати глибину впливу. Метод не передбачає використання систем охолодження і термоконтролю. Низька частота, використана в технології, безпечно нагріває тканини, вражені целюлітом

Етап 4. Безголкова мезотерапія

Це інноваційна гальваніка, яка перетворює постійний струм в комплексну хвилю, використовуючи трифазну полярність. В процесі лікування використовують позитивний і негативний заряд для того, щоб провести всі компоненти препарату. Це дозволяє доправити 99% речовини на глибину 1 см і 65% ліполітиків – на глибину до 60 мм. Метод безін’єкційної мезотерапії сприяє спалюванню жирових відкладень в більш глибоких шарах шкіри. Це безболісна і комфортна процедура, яка дозволяє обробляти велику площу без побічних ефектів і знижує інтервал між процедурами.

Виражені і стійкі результати в програмах схуднення і лікування целюліту

LumiCell Wave 6 руйнує целюлітні вузлики, активізує клітинний обмін, пом’якшує жирові відкладення і сприяє виведенню жиру з організму. Процедура триває лише 35 – 60 хвилин і є максимально комфортною для клієнта. Це вигідно відрізняє її від альтернативних методик вирішення проблеми целюліту, що передбачають тривалий курс лікування і характеризуються больовими відчуттями під час процедури.

Публікації про технологію
Меню