АКТИВНІ СИРОВАТКИ І КОСМЕЦЕВТИКА

Набір NassifMD® Dermaceuticals®

Лікар Нассіф розробив Nassif MD Dermaceuticals™, запатентовану лінію продуктів по догляду за шкірою в домашніх умовах, котра створена для відновлення, омолодження та захисту шкіри від і до!

В набір входять продукти:

NassifMD® Detox Pads®

Очищаючі серветки для догляду за шкірою обличчя (30 шт.)

Комплекс Detox Pads з AHA і BHA кислотами призначений для глибокого очищення шкіри обличчя, м’якого видалення відмерлих клітин, освітлення та зволоження шкіри. Шкіра стає більш пружною і еластичною, вирівнюється тонкі зморшки, звужуються пори, знімається запалення.

NassifMD® HydroScreen®

Зволожуюча сироватка (30 мл)

При створенні сироватки HydroScreen® використані передові технології і запатентована формула суміші гіалуронової кислоти, церамидів і Sytenol A.

NassifMD® Hydraglucan™

Сироватка для інтенсивного зволоження, бустер (9 мл)

Бустер Hydraglucan® – це зволожуюча, відновлювальна, омолоджувальна сиворотка в процедурі HydraFacial®. Запатентована формула поєднання гіулоронової кислоти, бета-глюкана та бетаіну.

NassifMD® Night Therapy®

Нічна антиоксидантна сироватка (30 мл)

Night Therapy – антиоксидантная сыворотка с anti-age формулой активизирует процесс естественного восстановления кожи в период сна, устраняет последствия повреждений, вызванных свободными радикалами, негативным воздействием окружающей среды и недостатком сна.

Концентрированная ночная сыворотка с помощью таких активных ингредиентов как AcquaCell и Innumax ретинол увлажняет кожу, уменьшает выраженность поверхностных и глубоких морщин, омолаживает, увеличивает упругость и эластичность, осветляет тон и выравнивает текстуру кожи.

Всі продукти бренду NassifMD® містять комплекс активних та збалансованих компонентів, дія яких направлена на зменшення видимих вікових змін шкіри та їх профілактику.

Лікар Пол С. Нассіф

Paul Nassif MD

Пол Нассіф

Доктор медичних наук, пластичний хірург.
Спеціалізація – ринопластика.
Paul Nassif

Детальніше про Hydraglucan®

Сиворотка Hydraglucan® призначена клієнтам з ознаками старіння, зморшками і зниженою пружностю та еластичностю шкіри. Hydraglucan® підходить для всіх типів шкіри.

NassifMD® Hydraglucan™

Відео презентація бустеру Hydraglucan® від сертифікованого тренеру HydraFacial® Наталії Добровольної

Меню